Michał Wiśniewski stracił przyjaciela przez koronawirusa. "Nie dostał się do szpitala". Teraz komentuje nowy pomysł rządu

Michał Wiśniewski zdecydował się skomentować nowy pomysł rządu na urządzenie szpitala na Stadionie Narodowym. Przyjaciel muzyka stracił życie, bo zabrakło dla niego łóżka w szpitalu.

Koronawrius nie daje nam o sobie zapomnieć. Od ponad miesiąca w naszym kraju odnotowuje się coraz większą liczbę zakażeń COVID-19. W związku z tym rząd zdecydował się na wprowadzenie kolejnych obostrzeń, co również jest często komentowane przez gwiazdy rodzimego show-biznesu. W szpitalach ciągle brakuje miejsc, toteż rządzący zdecydowali o utworzeniu szpitala polowego na Stadionie Narodowym w Warszawie. To właśnie tam mieliby trafić kolejni zakażeni pacjenci. Planuje się utworzenie tam ponad 500 szpitalnych łóżek.

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski ogłasza żałobę na Facebooku. "Człowiek żyje tak długo, jak ostatnia osoba, która o nim pamięta"

Michał Wiśniewski komentuje nowy pomysł rządu 

Michał Wiśniewski chętnie wypowiada się publicznie na tematy polityczne i społeczne, więc i tym razem nie omieszkał się tego zrobić. Temat szpitali w czasie pandemii koronawirusa jest mu bardzo bliski. Jego przyjaciel właśnie stracił życie, ponieważ nie udało mu się dostać do przepełnionego pacjentami szpitala. Co lider Ich Troje sądzi o szpitalu polowym na terenie Stadionu Narodowego? Swoimi przemyśleniami podzielił się w rozmowie z serwisem Plejada.

Jeśli jest taka potrzeba, to jak najbardziej jestem za. Ostatnio zmarł mój przyjaciel, który nie dostał się do szpitala. Myślę, że każda inicjatywa w tej sprawie jest warta rozpatrzenia, nie wiem tylko, kto miałby tam pracować? Z tego, co wiem, przede wszystkim brakuje ludzi. Mogę powiedzieć tylko: powodzenia- mówił w rozmowie z serwisem.

Zgadzacie się nim?

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski wrzucił nagranie z USG. Odlicza do narodzin piątego dziecka. Wyjawił płeć i imię. Nie jest przypadkowe

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG
Więcej o: