Jacek Łągwa z Ich Troje wziął cichy ślub. Na Instagramie opublikował wymowne zdjęcie

Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje wziął ślub z wybranką, którą poznał niedługo po rozstaniu z poprzednią żoną. Wiadomością podzielił się na swoim instagramowym profilu.

Jacek Łągwa jest jednym z założycieli zespołu "Ich Troje". I choć do tej pory to raczej Michał Wiśniewski brał kolejne śluby, teraz czas przyszedł również i na niego. Tym razem ślub wziął Jacek Łągwa.

Zobacz wideo

Jacka Łągwę śmiało można nazwać muzykiem drugoplanowym z wyboru. Zdecydowanie bliższe jest mu życie z daleka od show-biznesu, a sława z pewnością nie jest jego celem. Artysta nie jest także zbyt aktywny w mediach społecznościowych, a na Instagramie ma zaledwie ponad tysiąc obserwatorów. Niedawno Jacek zrobił jednak wyjątek i podzielił się z fanami ważną wiadomością.

Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Anna Świątczak Jacek Łągwa z "Ich Troje" skończył 50 lat. Na imprez Wiśniewski i dawno niewidziana Świątczak

Jacek Łągwa wziął ślub

Na instagramowym profilu Jacka Łągwy pojawiło się zdjęcie ze ślubu z ukochaną - jego wybranką została Karolina Raj. Na fotografii widzimy dłonie małżonków z obrączkami na palcach. Opis mówi sam za siebie.

Yes, I Do - napisał świeżo upieczony mąż.
 

W komentarzach posypały się gratulacje. 

Jacek Łągwa jest bankrutem? Jacek Łągwa z "Ich Troje" bankrutem. Sąd ogłosił jego upadłość

Kim jest żona Jacka Łągwy?

O Karolinie Raj niewiele jest w mediach informacji. Wiadomo jednak, że poznała Jacka Łągwę niedługo po jego rozstaniu z poprzednią żoną - co najmniej trzynaście lat temu.

Poznaliśmy się przypadkowo, nie swatał nas nikt ze wspólnych znajomych. Ale teraz już wiem, że nie jest to zwykła towarzyska znajomość - wyznał w "Fakcie" Łągwa.

Jacek jest starszy od swojej wybranki o szesnaście lat, jednak różnica wieku zupełnie im nie przeszkadza. Para bardzo się kocha i wspiera w trudnych momentach. 

Karolina jest nie tylko piękna i mądra. Jest dobra. Zawsze we mnie wierzy, nawet gdy ja w siebie nie wierzę. Daje mi cudowne poczucie, że jestem kochany - powiedział "Faktowi".

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy, by ten stan trwał zawsze.

Więcej o: