Katarzyna Glinka pojechała na wakacje z synem i partnerem. Koronawirus im nie straszny. Przechytrzyli go

Katarzyna Glinka postanowiła zaczerpnąć słonecznych kąpieli na jednej z Wysp Kanaryjskich. Na wakacje w środku jesiennej słoty zabrała całą rodzinę.

Katarzyna Glinka jest jedną z tych gwiazd, które opanowały do perfekcji łączenie pracy z życiem prywatnym. Aktorka realizuje się zawodowo, grając w serialach, a także spełnia w roli mamy dwóch synów - 9-letniego Filipa i małego Leona, który przyszedł na świat w maju tego roku. Widać, że macierzyństwo daje jej dużo radości, czego wcale nie ukrywa. Chętnie chwali się kulisami życia rodzinnego na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Glinka ćwiczy kilka tygodni po porodzie. "Zabawnie" komentuje to narzeczony: A gdzie moja ciężarówka? 

Choć Kasia Glinka wiosną powitała na świecie nowego członka rodziny, zaledwie trzy miesiące później zaprezentowała nienaganną sylwetkę. Wszystko dzięki ćwiczeniom na łonie natury.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Glinka prezentuje brzuch trzy miesiące po porodzie. Prześcignie Lewandowską i Rozenek w powrocie do formy? 

Katarzyna Glinka poleciała z rodziną na Wyspy Kanaryjskie. Ale mają fajnie!

Obecnie Katarzyna Glinka i jej narzeczony wypoczywają na słonecznej Gran Canarii. Para opublikowała zdjęcie z miejscowości Maspalomas. Znajdują się tam między innymi niesamowite wydmy w chronionym rezerwacie "Dunas de Maspalomas" oraz pokaźnych rozmiarów latarnia morska, która powstała w 1890 roku i pamięta czasy, kiedy ta rajska wyspa była tylko dzikim kawałkiem lądu niezamieszkałym przez ludzi. 

Zdjęciem z rajskiego wypoczynku pochwalił się Jarosław Bieniecki. W podpisie zdradził, że koronawirus im nie straszny:

Chłopaki na kwarantannie... #fatherandson #PrzechytrzCovidJedzNaWakacje - czytamy.

Zobaczcie, jak Jarosław i Katarzyna bawili się na hiszpańskiej wyspie. My trochę zazdrościmy. 

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.