Szczupła Katarzyna Glinka wypoczywa nad Bałtykiem. Trudno uwierzyć, że urodziła trzy miesiące temu. "Super figura"

Katarzyna Glinka szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Jej sylwetka zachwyciła internautów.

W maju tego roku Katarzyna Glinka powitała na świecie drugie dziecko. Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła synka Leona. Aż do rozwiązania była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie relacjonowała przebieg ciąży. Kilka dni temu aktorka wyruszyła wraz z rodziną na wakacje. Wybór padł na polskie morze. Na instagramowym profilu Glinki pojawiły się już pierwsze zdjęcia z wyjazdu.

Katarzyna Glinka wypoczywa nad Bałtykiem

Po porodzie Katarzyna Glinka nadal chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Z okazji wyjazdu nad Morze Bałtyckie po raz pierwszy podzieliła się z internautami zdjęciami w stroju kąpielowym. Tym samym pochwaliła się swoją szczupłą sylwetką. Aż trudno uwierzyć w to, że niespełna trzy miesiące temu urodziła. Najnowsze zdjęcia z plaży opatrzyła wakacyjnym opisem.

Plażowe szaleństwo czyt. głupawka. Aż żal wyjeżdżać, ale za rok tez wrócimy nad nasze morze. Ściskam!
 

Internauci od razu zauważyli, że Katarzyna Glinka prezentuje się szczupło i zdrowo, a po jej ciążowych kilogramach nie ma już śladu. W komentarzach nie brakuje zachwytów i komplementów.

Super figura.
Piękna i pięknie opalona.
Boska plażowiczka - czytamy.

Powrót do formy sprzed ciąży to oczywiście indywidualna i intymna kwestia każdej kobiety. Jedne muszą ciężko pracować na siłowni, inne mają najzwyczajniej korzystne geny. Nie wiadomo, jak było w przypadku Katarzyny Glinki. Niemniej, gratulujemy!