Ktoś zastąpi Dariusza Gnatowskiego w serialu "Świat według Kiepskich"? Kierowniczka planu komentuje plotki o nowym Boczku

Śmierć Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęła produkcją serialu "Świat według Kiepskich", a fani sitcomu zaczęli zastanawiać się, kto zastąpi aktora w roli uwielbianego Boczka. Kierowniczka planu skomentowała medialne doniesienia o stworzeniu nowej obsady.

Dariusz Gnatowski od wielu lat wcielał się w uwielbianego przez widzów Boczka w serialu "Świat według Kiepskich". To właśnie rola w sitcomie zapewniła mu większą rozpoznawalność. Fani komediowej produkcji zaczęli zastanawiać się, kto zastąpi aktora po jego nagłej śmierci. W mediach pojawiły się doniesienia, jakoby realizatorzy serialu planowali duże zmiany w obsadzie. Kierowniczka planu oraz Marzena Kipiel-Sztuka dementują te plotki. 

Dariusz GnatowskiDariusz Gnatowski umierał w cierpieniach. Lekarz: To była bardzo trudna, żmudna akcja reanimacyjna

Nowy Boczek w "Świecie według Kiepskich"?

Dariusz Gnatowski zmarł na skutek powikłań po zakażeniu koronawirusem. Cierpiał na zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Wieść o jego śmierci wstrząsnęła branżą medialną i wszystkimi fanami aktora. Czy ktokolwiek zastąpi go w kultowej roli Boczka w "Świecie według Kiepskich"?

Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie - skwitowała w rozmowie z Pomponikiem Anna Skowrońska, kierowniczka planu.

Kilka słów na temat nieprawdziwych doniesień medialnych o zaangażowaniu na miejsce Dariusza Gnatowskiego nowego aktora, powiedziała również Marzena Kipiel-Sztuka.

Myślę, że to wierutna bzdura. Gdy przed laty zmarła Krystyna Feldman, która w tym serialu grała Rozalię, nikim jej nie zastąpiono. Za to jej zdjęcie wisi na ścianie i dzięki temu Krysia wciąż żyje w "Świecie według Kiepskich".

Dawid NarożnyDawid Narożny pokazał pierwsze zdjęcie synka. "Tatuś już nie może się doczekać, aż ciebie przytuli i dotknie"

Większość sympatyków popularnego serialu nie wyobraża sobie, żeby postać Boczka była odgrywana przez innego aktora. Mamy nadzieję, że pamięć o Dariuszu Gnatowskim pozostanie w sercach widzów "Świata według Kiepskich" na długo.