Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia? "Dziwne i inne"

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnym scenariuszem na najbliższe tygodnie. Tym razem wziął pod uwagę nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Obecnie dzieli się swoimi wizjami za pomocą platformy YouTube, gdzie regularnie prowadzi transmisje na żywo. Niektóre z jego wizji znajdują swoje odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Czas pokaże, czy podobnie będzie i tym razem.

Zobacz wideo

Przez ostatnie tygodnie Krzysztof Jackowski odnosił się do niepokojącej sytuacji w Polsce. Wtedy to na ulicach naszego kraju widział wojska. Jak później uściślił, miały to być wojska niemieckie. Dodajmy, że póki co nic takiego nie miało u nas miejsca. Teraz jasnowidz podzielił się wieścią na temat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jest się czego obawiać?

Zobacz też: Krzysztof Jackowski o "nieuniknionym scenariuszu": To jest ostatni moment, że możemy pozwolić sobie na takie protesty

Krzysztof Jackowski o świętach Bożego Narodzenia

W najnowszej wideorelacji Krzysztof Jackowski zaprezentował swoją wizję dotyczącą świąt Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne. Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem - zdradził Jackowski.

Myślicie, że ta wizja ma szansę stać się rzeczywistością?

Więcej o: