Krzysztof Jackowski nagrał #Hot16Challenge2. Przy okazji ujawnia prawdę o koronawirusie. "Pandemia wyssana"

Krzysztof Jackowski dołączył do akcji #Hot16Challenge2. Znany jasnowidz nagrał utwór, w którym odwołuje się do pandemii koronawirusa.

Krzysztof Jackowski bez wątpienia jest najbardziej rozpoznawalnym jasnowidzem w Polsce. Słynie raczej z niepokojących i katastroficznych wizji. Choć większość osób traktuje jego przepowiednie z przymrużeniem oka, Jackowski ma także dużo sympatyków. Nic dziwnego, że gdy został nominowany do wyzwania Hot16Challenge2 w szybkim tempie podbiło ono internet. Trzeba przyznać, że nagranie wyszło bardzo profesjonalnie.

Zobacz wideo Gazeta.pl bierze udział w #Hot16Challenge2

Krzysztof Jackowski nagrał Hot16Challenge2

Śmiało można powiedzieć, że klimat utworu był równie mroczny, co przepowiednie Krzysztofa. Na początku Jackowski nawiązał do swojej nietypowej profesji, a później odniósł się do pandemii koronawirusa, która jego zdaniem nie jest prawdziwa. Wydawać się to może groteskowe, bo przecież cała akcja skupia na pomocy medykom w walce z koronawirusem. 

Widzę jasno, dzień za dzień. Widzę to, co mogę chcieć. Słyszę tylko choć nie powinienem. Udowadniam dzień za dniem, że idei jesteś cieniem [...] I tłumaczę dla was świat, choć go nie rozumiem sam - śpiewał.
Historia skłamana. Pandemia wyssana i wolność zabrana. Co jeszcze? To wszystko przestrzeń, czego nie rozumiesz jeszcze?

Jasnowidz do wyzwania nominował tylko jedną osobę - burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera.

Co ciekawe, burmistrz już dał znać w swoich mediach społecznościowych, że z chęcią weźmie udział w wyzwaniu i zawrze w nim pozytywny przekaz.

 

Warto przypomnieć, że całą inicjatywę rozpoczął raper Solar. Na początku dotyczyła ona tylko środowiska raperskiego, jednak bardzo szybko artyści niezwiązani z branżą zostali nominowani. Później cała akcja potoczyła się błyskawicznie i dziś możemy obejrzeć występy dziennikarzy, aktorów, a nawet prezydenta Andrzeja Dudy.