Julia Wieniawa rapuje w #Hot16Challenge! "Jadę z tym jak trabant". Aktorka komentuje sytuację polityczną w kraju

Julia Wieniawa zaprezentowała swój #Hot16Challenge. Tekst naprawdę mocny. Jest polityczny komentarz aktorki.

Julia Wieniawa postanowiła iść w ślady kolegów muzyków i postanowiła wesprzeć zbiórkę na pomoc polskiej służbie zdrowia. Młoda gwiazda nagrała utwór we współpracy z zaprzyjaźnionym producentem, który odpowiada za jej hit, "Nie muszę". Jak aktorka wypadła w #Hot16Challenge?

Zobacz wideo Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa"

Julia Wieniawa i jej #Hot16Challenge

Kwestią czasu było, aż w sieci pojawi się występ rapującej Wieniawy. Julka jako jedna z najpopularniejszych obecnie gwiazd polskiego show-biznesu nie mogła przegapić okazji, by po raz kolejny zaprezentować swoje wokalne zdolności. 

Elo, tu Wieniawa wjeżdża jak świeża murawa. Nie znam się na rapach, ale jadę z tym jak trabant, bo gra warta rymu dla medyków tutaj brawa. Pielęgniarki przytulam jak rodaka parawan. Z głowy korona nie spadnie jak zasilisz "Się pomaga". Naprawimy służbę zdrowia, potem inny stragan, w kraju polityczny raban i cenzury kagan - słyszymy.

 

Gwiazda "Rodzinki.pl" nie omieszkała w utworze skomentować politycznej sytuacji w kraju i... radiowej Trójce.

My tu joga i zabawa oni nam kasują prawa, gdybym to ja miała takie pióro jak Wisława... Wiem, że rap ten się nie mieści nawet w słabej Trójce, ale ja tu tylko tańczyć miałam w kryształowej bójce. Pomóc ludziom i wolności taki jest mój mały cel, temu światu trochę troski razem ze mną podarujcie.

Julia do tej pory starała się raczej unikać tak poważnych tematów. Teraz tego nie zrobiła i chapeau bas! Fani również nie kryją zachwytu. 

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Domańska krytykuje kolegów po obejrzeniu #CucChallenge z Kurdej-Szatan i Wieniawą. "Polecam zacząć myśleć"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.