Edyta Pazura rozpacza nad swoją kanapą. Najmłodsza córka postanowiła "ozdobić" mebel. "Na pięć minut spuściłam z oka"

Edyta Pazura często chwali się wystrojem domu. Tym razem żona aktora pokazała, jak jej najmłodsza córka artystycznie wyżyła się na kanapie.

Edyta Pazura chętnie chwali się na Instagramie tym, jak urządziła swój dom. Żona aktora regularnie zmienia wystrój, zależnie od zbliżających się świąt czy pór roku. Widać też, że skłonności do zmian aranżacji ma najmłodsza córka Pazurów - dwuletnia Rita.

Edyta Pazura pokazała pomazaną kanapę

Edyta Pazura niejednokrotnie zdradzała, że zachęca dzieci do ruchu i  kreatywnych działań. I tak najstarsza pociecha celebrytki, Amelia, odziedziczyła po tacie talent do rysowania. Najmłodsza natomiast już teraz łączy dwie pasje - nie tylko "szkoli się" w rysunku, ale także, podobnie jak Edyta Pazura, próbuje swoich sił jako "projektantka wnętrz". 

Edyta Pazura pokazała na swoim InstaStories, jak Rita potraktowała kanapę w salonie. Mebel zyskał nowy wzór, bo dwulatka zaszalała z markerami. Kanapowe esy-floresy powstały niezwykle szybko, bo dziewczynka wykorzystała nieuwagę mamy. 

Na pięć minut z oka spuściłam - napisała Edyta Pazura na zdjęciu, na którym widać już kanapę z rysunkami. 

Edyta Pazura pokazała pomazaną kanapęEdyta Pazura pokazała pomazaną kanapę Fot. edyta_pazura/Instagram

Myślicie, że to zmywalny mazak? Mamy nadzieję że tak, chociaż nawet jeśli marker nie jest permanentny, to Edytę Pazurę albo Cezarego czeka całkiem sporo pracy z praniem mebla. Wszystko wskazuje jednak na to, że Pazurowie mają już wprawę w takim sprzątaniu. To nie pierwszy raz, kiedy Rita potraktowała mebel jak malarskie płótno. Wcześniej dziewczynka pomazała sofę w kuchni

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura zrobiła dzieciom inspekcję pokoi. Przy okazji pokazała ich wnętrza. Mówią wiele o zainteresowaniach Amelki i Antosia

Więcej o: