We wtorek Edyta Pazura pochwaliła się piękną kuchnią. Teraz pokazała, co się z nią stało. Dzieci miały chyba niezłą zabawę

Edyta Pazura postanowiła ostatnio pochwalić się fanom kuchnią. Wnętrza jej królestwa zachwyciły obserwatorów. Niestety pięknym widokiem celebrytka nie nacieszyła się zbyt długo. Ktoś pomazał sofę.

Edyta Pazura od lat spełnia się w roli żony, ale przede wszystkim matki. Razem z Cezarym Pazurą wychowuje trójkę swoich dzieci: 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego i 1,5-roczną Ritę. Ta najmłodsza chyba coś ostatnio przeskrobała. Żona popularnego aktora pokazała na InstaStories część kuchennej sofy. Zniszczonej sofy. 

Kuchnia Edyty Pazury w naruszonym stanie

We wtorek celebrytka postanowiła pochwalić się fankom swoją nową kuchnią. Musimy przyznać, że jej wnętrza robią wrażenie. Edyta postawiła na beżowy kolor ścian i gustowne, wiejskie dodatki. Fani byli zachwyceni jej niestandardowym pomysłem na urządzenie swojego królestwa. Naszą uwagę przykuła głównie sofa, obita kraciastą tkaniną. Tak wyglądała jeszcze kilkanaście godzin temu.

 

Edyta Pazura z bólem serca udostępniła na InstaStories fragment sofy, która jest... pomazana. Zdjęcie opatrzyła trzema płaczącymi emotikonami, co znaczy, że było jej bardzo przykro. Może nawet polały się łzy. Niestety często bywa tak, że dzieci rysują, czy malują tam, gdzie nie powinny tego robić. Zwłaszcza te małe, jak na przykład 1,5-roczna Rita. Edyta i Cezary będą musieli chyba wymienić mebel. 

CW

Edyta Pazura zabrała starszą córkę do fryzjera. Amelia to śliczna dziewczyna.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA