We wtorek Edyta Pazura pochwaliła się piękną kuchnią. Teraz pokazała, co się z nią stało. Dzieci miały chyba niezłą zabawę

Edyta Pazura postanowiła ostatnio pochwalić się fanom kuchnią. Wnętrza jej królestwa zachwyciły obserwatorów. Niestety pięknym widokiem celebrytka nie nacieszyła się zbyt długo. Ktoś pomazał sofę.

Edyta Pazura od lat spełnia się w roli żony, ale przede wszystkim matki. Razem z Cezarym Pazurą wychowuje trójkę swoich dzieci: 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego i 1,5-roczną Ritę. Ta najmłodsza chyba coś ostatnio przeskrobała. Żona popularnego aktora pokazała na InstaStories część kuchennej sofy. Zniszczonej sofy. 

Kuchnia Edyty Pazury w naruszonym stanie

We wtorek celebrytka postanowiła pochwalić się fankom swoją nową kuchnią. Musimy przyznać, że jej wnętrza robią wrażenie. Edyta postawiła na beżowy kolor ścian i gustowne, wiejskie dodatki. Fani byli zachwyceni jej niestandardowym pomysłem na urządzenie swojego królestwa. Naszą uwagę przykuła głównie sofa, obita kraciastą tkaniną. Tak wyglądała jeszcze kilkanaście godzin temu.

Edyta Pazura z bólem serca udostępniła na InstaStories fragment sofy, która jest... pomazana. Zdjęcie opatrzyła trzema płaczącymi emotikonami, co znaczy, że było jej bardzo przykro. Może nawet polały się łzy. Niestety często bywa tak, że dzieci rysują, czy malują tam, gdzie nie powinny tego robić. Zwłaszcza te małe, jak na przykład 1,5-roczna Rita. Edyta i Cezary będą musieli chyba wymienić mebel. 

CW

Edyta Pazura zabrała starszą córkę do fryzjera. Amelia to śliczna dziewczyna.

Więcej o:
Komentarze (11)
We wtorek Edyta Pazura pochwaliła się piękną kuchnią. Długo się nią nie nacieszyła. Kraciasta sofa już jest pomazana!
Zaloguj się
 • Jan Kot

  Oceniono 4 razy 4

  Już głupszych artykułów wypocić nie można ?.

 • kafeteria

  Oceniono 5 razy 3

  straszne. po prostu tragedia. nie wiem, jak będę żył po tej wiadomości.

 • jakeww

  Oceniono 3 razy 3

  Właśnie takie materiały są najbardziej potrzebne mi się wydaje!

 • Sroga Bufetowa

  Oceniono 2 razy 2

  Lajf. Sama odkładam zakup kanapy bo to jak wygląda obecna woła o pomstę do nieba. Kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten ma...wiadomo.

 • rysiek691

  Oceniono 1 raz 1

  No kużwa nie usnę dzisiaj.A jak się jej na du.ie odbije. Proponuję zrobić zrzutę.Artykuł to nie jej wina to jakiś pismak nie miał weny twórczej i napisał o tym co jest na jego poziomie czyli można wziąć ten artykuł pod cztery litery

 • carolina_reaper

  Oceniono 1 raz 1

  Az oczy bola od patrzenia

 • robert28l

  0

  Edka, nie bój nic ! Sofkę da się uratować, są takie specjalne preparaty do usuwania tuszy i plam z długopisów. A Ricie (oh, Lovely Rita , meter maid z Beatlesów) trza kupić tablicę i dużo, dużo szarego papieru do twórczej ekspresji.Pozdrawiam serdecznie Pazurów i małe Pazurzęta ! :-)

 • cezar85

  0

  Pobite gary

 • menel13

  Oceniono 3 razy -1

  Na szczęście czeska czuwa i radzi
  "Robiące karierę kobiety nie nauczą syna, jak sikać na stojąco"
  edziecko.pl/rodzice/7,79318,25625157,relacje-w-rodzinie-seksuolog-robiace-kariere-kobiety-nie.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX