Edyta Pazura napisała dla Cezarego "Odę do d*py". "Czytałam o tobie, że podobno zły mąż z Ciebie"

Edyta Pazura została poetką, a na swoim instagramowym profilu podzieliła się "Odą do d*py" własnego autorstwa.

Cezary Pazura i Edyta Pazura stanowią jedno z bardziej lubianych małżeństw polskiego show-biznesu. Para spełnia się w roli rodziców i wspólnie wychowuje trójkę dzieci: jedenastoletnią Amelię, ośmioletniego Antoniego i dwuletnią Ritę. 

Zobacz wideo

Edyta chętnie opisuje życie rodzinne w mediach społecznościowych, a jej coraz to nowsze pomysły mogą zaskakiwać. Na swoim instagramowym profilu przedstawia się nie tylko jako matka trójki dzieci, menadżerka, fotografka, blogerka i entuzjastka diety wegetariańskiej, ale też poetka. Niedawno żona aktora podzieliła się napisaną dla niego "Odą do d*py".

Zobacz też: Drobny szczegół, a zmienia wszystko. Edyta Pazura i Natalia Siwiec doskonale to wiedzą, dlatego zmieniły swoje... zęby. Nie tylko one

Edyta Pazura napisała "Odę do d*py"

Na instagramowym profilu Edyty Pazury pojawiła się napisana przez nią oda o wdzięcznej nazwie. Celebrytka poruszyła w tekście kwestie związane z mężem i przytoczyła kilka niezgodnych z rzeczywistością zdań na jego temat, które zdarza jej się słyszeć. Kobieta chciała pokazać, jak bardzo odmienne są jej odczucia.

Czytałam o Tobie, że podobno zły Mąż z Ciebie... Mnie za to jest jak w niebie. Czytałam o Tobie, że dzieci na wychowanie innym oddajesz... To jakim cudem codziennie do nich o 6.00 wstajesz. Czytałam o Tobie, że kobietom nieszczęście przynosisz... Czy w takim razie mnie się boisz? - rozpoczęła kobieta.

W utworze pojawiło się też nawiązanie do ekonomii. Autorka poskarżyła się na nazwisko ukochanego.

Czytałam o Tobie, że Twoje nazwisko tylko ciężarem jest wielkim... chyba od tego jest podatek Belki? Czytałam o Tobie żeś krzywdziciel kobiet nietęgi, a jakoś przede mną ucinasz wszelkich smutków wstęgi - czytamy dalej.
 

Dzieło zostało okraszone czarno-białym zdjęciem Cezarego Pazury i hasztagiem "alieisalie", czyli "kłamstwo jest kłamstwem".

Więcej o:
Copyright © Agora SA