Edyta Pazura bez makijażu i bez filtrów. Tak szykuje się do wieczornego wyjścia. Postawiła na szybkie opalanie

Edyta Pazura zrelacjonowała na Instagramie przygotowania do wieczornej gali. Pokazała się fanom bez makijażu oraz zrelacjonowała wizytę u fryzjera i kosmetyczki, gdzie skorzystała z szybkiego opalania. Efekt robi wrażenie.

Edyta Pazura lubi otwierać się przed swoimi obserwatorami, których ma na Instagramie już ponad 189 tys. Żona Cezarego Pazury na ich prośbę pokazała na InstaStories swoją codzienną rutynę i zrelacjonowała przygotowania do wielkiego wyjścia. 32-latka przyznała jednak, że do jej głównych zajęć należy praca w biurze związana z prowadzeniem działalności w ramach projektu "Just Keep Living":

Mój dzień jest bardzo nudny, dlatego, że w większości pracuję przy komputerze w gabinecie, a popołudniami wożę dzieci. Wieczorem mycie, czytanie bajeczek, spanko i znowu komputer - przyznała na początku relacji.

Zobacz też: Edyta Pazura zafundowała sobie nowe tatuaże. Małe i dyskretne? Absolutnie nie!

Edyta Pazura pokazała się bez makijażu i filtrów. Tak szykowała się na galę

Instagramerka zdradziła również, że przed nią wyjątkowy wieczór. Pazura wybiera się na "Galę Bizneswomen", dlatego pokazała swoim fanom przygotowania do wyjścia. W pierwszych fragmentach relacji pozowała bez makijażu, a z dodanych do materiałów opisów wynika, że dobry humor jej nie opuścił:

Dopóki się nie pomaluję, musicie znieść ten widok - zażartowała.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram/edyta_pazura

Edyta na początku zamieniła okulary na soczewki i przy okazji zaprezentowała internautom fragment swojej łazienki. Następnie przeniosła się do salonu kosmetycznego, gdzie skorzystała z szybkiego opalania natryskowego. Lekka opalenizna z pewnością spodobała się Cezaremu, który został przyłapany przez żonę na nagrywaniu filmiku na swój kanał na YouTubie. Materiał zrealizowany w jasno oświetlonych przestrzeniach domu Pazurów już niedługo będziemy mogli zobaczyć w Internecie. Nie zabrakło ujęć przy kominku oraz w sypialni z ogromnym małżeńskim łożem.

Edyta nie zapomniała także o fryzjerze, choć przez nadmiar wrażeń spóźniła się kilka minut na umówioną wizytę. Następnie przeszła do robienia makijażu, a etap konturowania uwieczniła na zdjęciu udostępnionym na tablicy profilu:

Z pamiętnika matki. Dzień 46. "Don’t worry, be happy". Na twarzy ma Pani banking, a z cycków wystaje papier - czytamy w opisie fotografii.
 

Zobacz też: Cezary i Edyta Pazurowie zaprosili do siebie najstarszą córkę aktora. To 30-letnia Anastazja. Jest bardzo podobna do ojca

Trzeba przyznać, że przemiana jest naprawdę spektakularna. W ciągu trzech godzin Edyta wersję saute zamieniła na wystrzałowy look. Zobaczcie w naszej galerii kulisy przygotowań do wyjścia.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności