Jarosław Bieniuk pokazał urocze zdjęcie synów. Widać, że kochają przyrodniego brata. Kazik jest już naprawdę duży!

Choć Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się, robią wszystko, by ich syn Kazik miał szczęśliwe dzieciństwo i dobry kontakt z obojgiem rodziców. I wychodzi im to świetnie!

Po śmierci Anny Przybylskiej w życiu Jarosława Bieniuka pojawiło się sporo zakrętów. Były piłkarz próbował sobie ułożyć życie u boku pięknej projektantki wnętrz Martyny Gliwińskiej. Choć para nigdy nie potwierdziła oficjalnie, jaki charakter ma łącząca ich relacja, zdjęcia paparazzi nie pozostawiały wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Widać było, że Martyna świetnie dogaduje się z dziećmi Bieniuka i że on sam wpatrzony jest w wysoką blondynkę jak w obrazek. Niestety, ich związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Mimo stanu błogosławionego Martyny, podjęli decyzję o rozstaniu. 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Gliwińska pierwszy raz opowiedziała o nieplanowanej ciąży: Spotkałam się z radami "lepiej usuń"

Jarosław Bieniuk pokazał urocze zdjęcie synów. Widać, że Kazik świetnie czuje się w towarzystwie brata

Choć Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się, robią wszystko, by ich syn Kazik miał szczęśliwe dzieciństwo i dobry kontakt z obojgiem rodziców. I wychodzi im to świetnie!

CZYTAJ TEŻ: Martyna Gliwińska nurkuje z małym Kazikiem. Pokazała jego pierwszą lekcję pływania. Chłopiec rośnie jak na drożdżach

W środę piłkarz opublikował na swoim profilu na Instagramie uroczą fotografię. Na zdjęciu uchwycił swoich synów podczas zabawy. Szymon i Jan bawią się z Kazikiem na podłodze w najlepsze. Widać, że zabawa z młodszym bratem daje im sporo radości. Dumny tata podpisał zdjęcie krótko:

Chłopaki - czytamy.

Relacja Jarosława Bieniuka udowadnia, że pomimo rozstania, oboje rodziców może brać udział w wychowaniu dziecka. 

Niestety, nie zawsze tak jest: Mama córki Jakuba Rzeźniczaka ostro o relacji z piłkarzem: Mam już dość. Piłkarz odnosi się do zarzutów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk instagram.com/jaretpalmer

Więcej o: