Martyna Gliwińska nurkuje z małym Kazikiem. Pokazała jego pierwszą lekcję pływania. Chłopiec rośnie jak na drożdżach

Była partnerka Jarosława Bieniuka podzieliła się w sieci uroczą fotografią synka. Gliwińska już uczy go pływać.

Martyna Gliwińska w marcu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tatą małego Kazika jest Jarosław Bieniuk, były partner celebrytki. Piłkarz stara się, żeby jego synek miał dobry kontakt ze starszym rodzeństwem. Oliwia i Jaś byli podekscytowani faktem, że ich rodzina się powiększyła, a Szymon Bieniuk nawet zapozował z Kaziem na Instagramie. Komplementy pod adresem braci zasypały jego profil.

Zobacz też: Najstarszy syn Jarosława Bieniuka pochwalił się uroczym ujęciem z najmłodszym bratem. Kazik i Szymon mają identyczne buty

Martyna Gliwińska uczy Kazika pływać w basenie

Była partnerka Bieniuka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami swojego synka. Niedawno zabrała swoją latorośl na basen i pochwaliła się zdjęciem z lekcji pływania. Na fotografii udostępnionej na Instastories widzimy, jak mały Kazik przytulony do mamy nurkuje w basenie:

Pierwsza lekcja pływania - czytamy przy zdjęciu.

Martyna Gliwińska z synemMartyna Gliwińska z synem Instagram/martyna.gliwinska

Wygląda na to, że Gliwińska na razie wychowuje malucha głównie sama, ale w każdej chwili może liczyć na wsparcie ojca dziecka. Jarosław Bieniuk układa sobie życie na nowo u boku modelki Zuzanny Pactwy, z którą jest w związku już kilka miesięcy. Zakochani jak na razie nie afiszują się swoją relacją, jednak wszystko wskazuje na to, że nowa wybranka piłkarza ma doskonały kontakt z jego dziećmi. Oliwia Bieniuk, która jeszcze niedawno chciała wiązać swoją przyszłość z modelingiem, obserwuje Pactwę na Instagramie, co może jedynie potwierdzać jej dobre relacje z nową wybranką taty.

Zobacz też: Związek Jarosława Bieniuka i Zuzanny Pactwy coraz poważniejszy. Modelka została przyłapana, gdy odjeżdżała jego autem

Najnowsza fotografia Gliwińskiej, na której uwieczniła basenową lekcję, jedynie potwierdza, że celebrytka to mama na medal.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie
Więcej o: