Doda żegna Toxic Fuckera. "Wspaniały człowiek". Dzięki niej Michał Kasprzak spełnił swoje marzenie

Doda pożegnała na Instagramie Toxic Fuckera, czyli Michała Kasprzaka. Okazuje się, że 35-letni aktor zagrał w jej filmie.

W piątek 30 października informowaliśmy o śmierci Michała Kasprzaka, znanego również jako Toxic Fucker. Był jednym z najpopularniejszych aktorów branży porno, a najbardziej znane produkcje z jego udziałem to "Podrywacze.pl" i "Podrywaczki.pl". Wiadomość o śmierci Michała Kasprzaka pojawiła się na Twitterze producenta polskich filmów dla dorosłych.

Na co dzień dostarczamy Wam rozrywki, ale nawet w świecie rozrywki bywają takie chwile, że można tylko płakać. Żegnaj, Przyjacielu... - napisał.

Teraz Toxic Fuckera żegna Doda.

Doda żegna Toxic Fuckera

Artystka wrzuciła na InstaStories screen z informacją o śmierci Michała Kasprzaka z naszego serwisu. Do tego dodała kilka słów od siebie, informując przy okazji, że doskonale znała Toxic Fuckera, ponieważ... zagrał w jej filmie "Dziewczyny z Dubaju".

Wczoraj zmarł aktor filmu "Dziewczyny z Dubaju" i wspaniały człowiek. Ciężko pozbierać myśli. Bardzo się polubiliśmy na planie - napisała.

Doda żegna Toxic FuckeraDoda żegna Toxic Fuckera Instagram/dodaqueen

Być może nie każdy wie, że rola w prawdziwym filmie była wielki marzeniem Michała Kasprzaka, o czym powiedział Ewie Wąsikowskiej-Tomczyńskiej, autorce książki "Polaków seks powszedni". Toxic Fucker jako jedyny zgodził się wystąpić w publikacji pod własnym nazwiskiem. Michał Kasprzak posiadał wykształcenie zawodowe, ukończył Warszawską Szkołę Filmową. Zagrał epizodyczne role w wielu polskich serialach. Pojawił się jako kurier w "Klanie", oprócz tego zagrał też w m.in. "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia" czy "Prosto w serce". Widzowie mogą go kojarzyć też z produkcji "Ukryta prawda". Rola w filmie "Dziewczyny z Dubaju" mogła otworzyć mu drzwi do kariery filmowej, o której zawsze marzył.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.