Jest praca w pałacu księżnej Kate i księcia Williama! Najważniejsze kryterium dla kandydata to dyskrecja. Znamy zarobki

Księżna Kate i książę William poszukują nowego pracownika do swojego pałacu w Kensington. Jaka jest lista oczekiwań wobec niego? Najważniejsze to dyskrecja.

Do domu księżnej Kate i księcia Williama z pewnością nie wejdzie pierwsza lepsza osoba. Pojawiła się oferta pracy w pałacu, jednak jest kilka oczekiwań względem kandydatów na stanowisko - jednym z nich jest przede wszystkim poufność.

Księżna Kate i książę William szukają gosposi

Książę William i księżna Kate chce zatrudnić gosposię w Pałacu Kensington, czyli ich głównej posiadłości w Londynie, gdzie mieszkają z trójką dzieci: księciem Georgem, księżną Charlotte i księciem Louisem.

Zgodnie z opisem stanowiska, nowy członek personelu Cambridge'ów będzie zajmował się czynnościami związanymi z zachowaniem porządku, przejmując kierownictwo, gdy starsza gospodyni będzie nieobecna. Wymagają od kandydata umiejętności radzenia sobie z różnymi sytuacjami, często sporą ilością pracy i umiejętnością wykazania inicjatywy. Chcą, by nowy pracownik towarzyszył im w niektórych podróżach, co oznacza, że nowa gospodyni (albo nowy gospodarz!) może również pomagać w innym miejscu zamieszkania pary - Anmer Hall w Norfolk.

Kluczową i chyba najważniejszą kwestią jest przede wszystkim umiejętność i konieczność "trzymania języka za zębami", gdy ciekawskie media będą doszukiwały się nowości w życiu pary.

Zachowanie poufności i zachowanie dyskrecji przez cały ma nadrzędne znaczenie - czytamy w opisie stanowiska.

Książę William i Kate Middleton będą przyjmować podania do 7 listopada. Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Pensja to minimum 19 tysięcy funtów - na rok. Jesteście chętni?

Zobacz też: Księżna Kate promienieje na najnowszym nagraniu. Poddani komentują: Ona jest zniewalająca! Widać ciążowe krągłości?

Zobacz wideo Jak Michele Morrone wspomina pracę na planie "365 dni"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.