Księżna Kate odwiedziła szpital w Londynie. Na tę okazję założyła gustowny płaszcz, a wszyscy patrzyli na jej brzuch

W spotkaniu z farmaceutą i fotografem księżnej Kate towarzyszył książę William.

Od jakiegoś czasu zagraniczne media trąbią o czwartej ciąży księżnej Kate. Tabloidy prześcigają się w wyszukiwaniu kolejnych poszlak, świadczących o błogosławionych stanie żony księcia Williama. Według "Daily Express", rodzina Cambridge powiększy się, ponieważ Kate na najnowszym nagraniu, które rodzina królewska opublikowała na Instagramie, ma ciemną suknię i składa dłonie w miejscu zaokrąglenia brzucha. Dziennikarze "New Idea" podkreślają z kolei, że brzuszek Kate przestał być idealnie płaski, a sama księżna wygląda kwitnąco. Innym dowodem na ciążę Kate ma być także zmiana fryzury. Żona Williama niedawno zrezygnowała z ciemnego brązu i zdecydowała się na złociste refleksy. Portale znają już nawet datę ujawnienia informacji o oczekiwaniu na kolejnego potomka.

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate jednak jest w ciąży? Już wiadomo, kiedy może ogłosić radosną nowinę. Ta data nie jest przypadkowa

Księżna Kate odwiedziła szpital w Londynie. Towarzyszył jej William, ale wszyscy patrzyli tylko na nią

Książę William i jego żona Kate odwiedzili szpital Św. Bartłomieja w Londynie, gdzie spotkali się z farmaceutką Joyce Duah. Przedmiotem spotkania i rozmowy był projekt fotograficzny "Hold Still". Został on zorganizowany przez Kate i National Portrait Gallery, którego jest patronką. Zdjęcia mają odzwierciedlać poczucie wspólnoty, odwagi i życzliwości podczas pandemii koronawirusa. 

Na spotkanie księżna Kate wybrała długi, przylegający do ciała, dwurzędowy płaszcz w kolorze krwistej czerwieni. Mimo że podczas wizyty towarzyszył jej William, oczy wszystkich skierowane były tylko na nią i jej... brzuch. Z uwagi na ostatnie plotki, fani księżnej Kate już doszukują się wypukłości i nierówności na płaszczu. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Widzicie pierwsze oznaki ciąży?

CZYTAJ TEŻ: Księżna Kate potwierdziła czwartą ciążę? Ta sukienka podkreśliła nie tylko talię. Fani widzą ciążowy brzuszek