Księżna Kate jednak jest w ciąży? Już wiadomo, kiedy może ogłosić radosną nowinę. Ta data nie jest przypadkowa

Księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka - takie doniesienia podają zagraniczne portale. Donoszą także, kiedy para planuje oficjalnie ogłosić radosną nowinę.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Od jakiegoś czasu takie doniesienia pojawiają się w mediach. W związku z tym, każde wyjście żony księcia Williama jest szeroko komentowane, a uwaga kierowana na brzuch. Jej ostatnie zdjęcia tylko podkręciły atmosferę. Wszystko przez sukienkę, którą wybrała. Granatowa kreacja podkreśliła delikatnie zaokrąglone kształty. Jak na razie pałac nie odniósł się do tego, ale media spekulują, że rodzina królewska czeka na odpowiedni moment. Padają też możliwe daty, w których dowiemy się, że Kate i William spodziewają się czwartego potomka.

Księżna Kate jest w ciąży?

Księżna Kate i książę William wychowują już trójkę dzieci: Georg'a, Charlotte i Louisa. Narodziny każdego z potomków rodziny królewskiej wywoływało wielkie poruszenie w Wielkiej Brytanii. Poddani z niecierpliwością czekali na pierwsze wyjście rodziców z maluchem, robiono zakłady, jakie imię otrzyma. Każde ich publiczne wyjście jest szeroko komentowane, a zdjęcia obiegają media. Co więcej, Kate i William starają się chronić dzieci i zapewnić im normalne dzieciństwo. Podjęli decyzję, że na razie nie poinformują najstarszego syna, że znajduje się w kolejce do tronu i zostanie królem.

Sympatia, jaką obdarzono rodzinę księcia Williama, sprawia, że poddani oczekują, że pojawi się jeszcze kolejny potomek. Według portalu "New Idea", ten scenariusz jest bardzo realny. Jak donosi serwis, członkowie rodziny królewskiej mieli zostać już poinformowani, że dziecko niedługo pojawi się na świecie. Kate i William ponoć podzielili się radosną nowiną z Meghan Markle i Harrym, którym złożyli wizytę w Stanach Zjednoczonych. To nie wszystko! Wspólna radość miała poprawić ich napięte kontakty i sprawić, że zaczęli odbudowywać relacje.

Podaje się też możliwy termin, kiedy wiadomość zostanie oficjalnie ogłoszona. Portal spekuluje, że Pałac Buckingham wyda oświadczenie w święta Bożego Narodzenia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.