Lily James miała romans na planie? Jej filmowy partner rozstał się z żoną. Miała znaleźć namiętne smsy

Lily James nie ma dobrej opinii w Hollywood. Amerykańskie tabloidy podają, że rozbiła kolejne małżeństwo.

W ubiegłą środę na platformie Netflix miał swoją premierę film "Rebeka". W główne role wcielili się Lily James i Armie Hammer. Choć film w bardzo szybkim tempie zdobył sympatie widzów, szybko okazało się, że na planie wydarzyło się małe... zamieszanie. Lily James miała rozbić małżeństwo kolegi z planu.

Zobacz wideo Lily James, Armie Hammer i Kristin Scott Thomas w zwiastunie filmu "Rebeka"

Lily James rozbiła małżeństwo kolegi z planu?

Jak podaje portal "Daily Mail" żona aktora Armiego, Elizabeth Chambers miała znaleźć namiętne smsy tajemniczej kobiety do jej męża. Kobieta miała podpisywać się jako Adeline.

Choć prawdziwa tożsamość Adeline nie jest znana, szybko została połączona z Lily James. Aktorka w filmie "Rebeka" wciela się w postać Mrs de Winter, która w harmonogramie pracy na planie miała być podpisywana jako Adeline.

Weronika Rosati z córką na farmie dyniowejWeronika Rosati zabrała córkę na farmę dyniową. Ela jeździła na kucyku i karmiła kozy. Ale wyrosła!

"Daily Mail" na połączenie Adelina z Lily James ma więcej dowodów. Młoda aktorka ma na koncie już jeden romans z żonatym aktorem. W połowie października została przyłapana na randce z Dominikiem Westem, którego także poznała się na planie "The Pursuit Of Love".

Nic dziwnego, że ta informacja wstrząsnęła żoną Hammera. W końcu Elizabeth i Hammer byli związani od ponad 10 lat i wychowywali wspólnie dwójkę dzieci. Amerykański tabloid podaje także, że para przeszła poważny kryzys i musiała długo chodzić na terapię małżeńską.

Chamber się załamała, gdy odkryła namiętne wiadomości między Hammerem a kobietą, która nazywała się Adeline - czytamy w "Daily Mail".

Niestety na niewiele to się zdało. Elizabeth Chambers i Armie Hammer ogłosili rozstanie w lipcu 2020 roku.

Ania Bardowska 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazuje, jak buduje się jej nowy dom. "Praca szybko idzie"

Więcej o: