Poznajecie? To Adele w zapowiedzi "SNL"! Opięta sukienka, a do tego nowa fryzura. Fani prawie wybaczyli brak nowej płyty

Adele zniknęła na jakiś czas z mediów, także społecznościowych. Okres ciszy medialnej wykorzystała do pracy nad sobą i swoją sylwetką. Gwiazda schudła 45 kilogramów. Wygląda świetnie!

Adele jakiś czas temu podjęła decyzję o wyciszeniu swojego medialnego życia. Gwiazda nie tylko nie udzielała wywiadów i odrzucała zaproszenia do programów telewizyjnych, ale także ograniczyła aktywność na Instagramie i Facebooku. Nie próżnowała jednak w tym czasie i trudno w jej przypadku mówić o odpoczynku. Brytyjska wokalistka ciężko pracowała nad swoją sylwetką. Dzięki diecie i ćwiczeniom schudła aż 45 kilogramów!

CZYTAJ TEŻ: Adele w bikini. Szczuplutka jak przecinek, ale część fanów oburzona. Poszło o fryzurę

Choć fanów cieszy każda aktywność zawodowa Adele, ostatnio mają coraz bardziej dość "gier" swojej idolki. We wrześniu po pięciu latach przerwy miał ukazać się kolejny album Brytyjki. Niestety, o premierze póki co nie słychać zbyt wiele. Obserwatorzy Adele dali wyraz swojego niezadowolenia w komentarzach na Instagramie.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

ZOBACZ TEŻ: Adele rzadko publikuje swoje zdjęcia po metamorfozie, teraz jednak przygotowała gratkę dla fanów. Wygląda świetnie

Adele zachwyca szczupłą sylwetką w zapowiedzi "Saturday Night Live"

Adele w poniedziałek poinformowała swoich fanów na Instagramie, że wraca do gry. Pierwszym publicznym wystąpieniem po dość długim urlopie będzie kultowe show "Saturday Night Live", gdzie Brytyjka wystąpi w roli prowadzącej.

W piątek na platformie YouTube pojawiła się zapowiedź odcinka z Adele. Uwagę przyciąga błyszcząca i opięta sukienka gwiazdy, która dodatkowo podkreśliła jej szczupłą sylwetkę i wąską talię. W oczy rzuciła się także nowa fryzura artystki. Lśniące, długie, pukle w odcieniu miodowego blondu pokreśliły jej delikatną urodę.

Fani są zachwyceni odmienioną Adele:

Jak pięknie!
Adele wygląda niesamowicie.
Adele zawsze wyglądała świetne i teraz również wygląda świetnie.
Nie mogę się doczekać odcinka, Adele wygląda wspaniale! - czytamy.

Obejrzyjcie film. Też nie możecie się doczekać?