Adele rzadko publikuje swoje zdjęcia po metamorfozie, teraz jednak przygotowała gratkę dla fanów. Wygląda świetnie

Mimo że każda aktywność Adele w sieci daje jej fanom wiele radości, zdaje się, że tym razem zdjęcie nie zaspokoi głodu nowej muzyki. Fani wprost domagają się nowej muzyki od swojej idolki.

Adele jest jedną z największych i najważniejszych gwiazd współczesnej muzyki popularnej. Nieszablonowe linie melodyczne, poruszające teksty, wizerunek owiany tajemnicą, a ponadto wrodzony urok, wdzięk i charyzma. Trudno się dziwić, że te wszystkie czynniki poprowadziły ją wprost na szczyty list przebojów na całym świecie. Album zatytułowany "25" zapewnił Adele nie tylko sławę i pieniądze, ale także kilkukrotny zapis na kartach Księgi rekordów Guinnessa. Została pierwszą kobietą w historii, której trzy kolejne single znalazły się w ścisłej czołówce amerykańskiego notowania Hot100. Album Adele jest najdłużej utrzymującą się pozycją na szczycie notowań sprzedaży płyt w historii list bestsellerów nie tylko w rodzinnej Wielkiej Brytanii, ale także w Stanach Zjednoczonych. A teraz, jak się okazuje, Brytyjka wraca do korzeni i odwiedzi program Saturday Night Live. Poprzedni występ, ten z 2008 roku, był przełomowy w jej karierze.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

CZYTAJ TAKŻE: Adele wraca po długiej przerwie. Brytyjka lada dzień wystąpi w kultowym programie

Adele zachwyca na nowym zdjęciu. Fani mają dość fotek. Żądają nowej muzyki

Choć od wydania ostatniej płyty Adele minęło 5 lat, fani przez cały ten czas byli szalenie wyrozumiali dla swojej idolki. Kiedy zniknęła z mediów, także tych społecznościowych, cierpliwie czekali na kolejne znaki życia. Adele, od czasu do czasu, by o sobie przypomnieć publikowała krótki wpis na Instagramie czy Twitterze, dawała przyłapać się paparazzi na ulicach Londynu albo Kindze Rusin na prywatnym party :-). 

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin imprezuje w Hollywood z Adele, a polskie gwiazdy komentują jej post. "Trzeba może było założyć te kapcie..."

Obserwatorzy Adele z wypiekami na twarzy śledzili jej niesamowitą przemianę i kibicowali jej ogromnej metamorfozie, dopingując ją w zrzucaniu nadprogramowych kilogramów. Niestety, wygląda na to, że miarka się przebrała. 

Adele i Nicole RichieAdele złożyła urodzinowe życzenia Nicole Richie. Wygląda jeszcze lepiej

Brytyjska wokalistka opublikowała zdjęcie na Instagramie, do którego pozuje w jeansowym kombinezonie i maseczce zakrywającej usta i nos. Fotografia ma być zapowiedzią jej sobotniego show - Saturday Night Live. Mimo że wcześniej pod podobnymi zdjęciami Adele pojawiały się jedynie pozytywne komentarze komplementujące jej wygląd i ciężką pracę na siłowni, sytuacja uległa zmianie. Fani mają dość nowych fotografii i żądają od Adele nowego albumu: 

Wyglądasz pięknie, czekam na SNL, ale kiedy w końcu nowy album?
Czekam 5 lat na Twoją nową płytę. Proszę wydaj ją już!
Ile mamy jeszcze czekać na nowy album? 
Pięknie wyglądasz, ale tęsknię za poprzednią Adele, która była przede wszystkim muzykiem - czytamy. 

Zobaczcie nową fotkę Adele. Wy też chcecie już posłuchać nowego albumu Brytyjki?

 
Więcej o: