Adele w bikini. Szczuplutka jak przecinek, ale część fanów oburzona. Poszło o fryzurę

Niestety fanom wokalistki nie spodobała się jej stylizacja. Zarzucają jej "przywłaszczenie kulturowe".

Adele kilka miesięcy temu objawiła światu odmienione oblicze - przeszła spektakularną metamorfozę. Brytyjska gwiazda schudła 45 kilogramów i prezentuje się naprawdę świetnie. Mimo nowego wyglądu, Adele rzadko chwali się zdjęciami w sieci. Powodem jej zaniżonej aktywności w sieci mają być... komplementy od fanów, które ją zawstydzają! Najczęściej widzimy ją na ujęciach paparazzi, którym udaje się uchwycić wokalistkę podczas wyjść, nie tylko tych oficjalnych. Zdjęcie odchudzonej Adele pokazała także Kinga Rusin na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Adele pokazała zdjęcie z odkrytym brzuchem. Fani zwrócili jednak uwagę na jej strój i fryzurę

Ostatniego dnia sierpnia Adele opublikowała swoje zdjęcie we wzorzystych leginsach, które zestawiła z górą od stroju kąpielowego w barwach Jamajki. Stylizację uzupełniła grubym łańcuchem na szyi, kolorowymi bransoletkami, żółtym pióropuszem i fryzurą - małymi koczkami, które pokryły całą głowę wokalistki. Wszystko to z powodu odwołanego festiwalu Notting Hill Carnival:

Szczęśliwego Notting Hill Carnival, który mógłby się zdarzyć, mój ukochany Londynie - napisała Adele pod zdjęciem.

Choć do tej pory to figura Adele zwracała uwagę jej fanów, tym razem było inaczej.

Obserwatorom rzuciło się w oczy uczesanie Brytyjki, które jest charakterystyczne dla afrykańskiego plemienia Bantu. Ciemnoskórzy fani zarzucili jej "przywłaszczenie kulturowe" oraz "zarabianie na kulturze czarnoskórych".

Jeśli ktoś nie rozumie, czym jest zawłaszczenie kulturowe, powinien zobaczyć nowy post Adele na Instagramie. Powinna iść za to do więzienia.
 Jeśli wydawało ci się, że rok 2020 nie może być już dziwniejszy, zobacz post Adele, która pokazała fryzurę Bantu i przykład zawłaszczenia kulturowego, o które nikt nie prosił

A Wy co myślicie o tej sytuacji?