Natasza Urbańska nie do poznania. Nowe zdjęcie robi wrażenie. Fani widzą podobieństwo do... Moniki Olejnik

Natasza Urbańska pochwaliła się kolejnym selfie, jednak tym razem aktorka nie przypomina samej siebie. Internauci dostrzegli podobieństwo do innych gwiazd.

Natasza Urbańska swoją przygodę z show-biznesem zaczęła jeszcze we wczesnych latach 90., gdy zadebiutowała na deskach teatru Studio Buffo. To właśnie tam poznała Janusza Józefowicza, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Kilka lat później Natasza wystąpiła w kilku programach rozrywkowych m.in. "Jak oni śpiewają?", czy "Taniec z gwiazdami", dzięki czemu udało jej się zyskać niemałą popularność, którą cieszy się po dziś dzień. Obecnie aktorka wciąż regularnie występuje na scenie i na planach filmowych. Od niedawna Natasza Urbańska stała się o wiele bardziej aktywna w sieci. Najnowsze zdjęcie, które tam zamieściła, zrobiło niemałe zamieszanie. 

ZOBACZ TEŻ: #Hot16Challenge2. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz rapują o Kaczyńskim. "Człowiek z Żoliborza zarządzał naszym strachem"

Natasza Urbańska niepodobna do siebie

Metamorfozy dla aktorek to niemalże chleb powszedni. Niejednokrotnie przekonała się o tym Natasza Urbańska. Tym razem aktorka, która coraz bardziej aktywna jest w mediach społecznościowych, zamieściła selfie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że fani ledwo ją poznali.

 

Internauci pisali pod zdjęciem, że aktorka wygląda zdecydowanie bardziej dojrzale niż zwykle. Nie zabrakło porównań do innych gwiazd m.in. Moniki Olejnik, Katarzyny Dowbor, a nawet Caitlyn Jenner. 

Pani Nataszo, w pierwszej chwili myślałam, że patrzę na Monikę Olejnik.
Jest pani taka ładna na żywo, a ta stylizacja to chyba była zainspirowana Caitlyn Jenner.
Pierwsze spojrzenie i myślałam, że Katarzyna Dowbor - piszą pod zdjęciem internauci.

Wam też Natasza Urbańska na tej fotce przypomina kogoś innego?

ZOBACZ TEŻ: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mieszkają w domku na wsi daleko za Warszawą. Pokazali jego wnętrza. Przytulni

Zobacz wideo Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie. "Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia"