Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mieszkają w domku na wsi daleko za Warszawą. Pokazali jego wnętrza. Przytulnie

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem od niespełna dwunastu lat. Mieszkają w pięknym domu za Warszawą. Właśnie pokazali, jak wyglądają jego wnętrza.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są jedną z najpopularniejszych par w naszym kraju. Reżyser poznał ukochaną na deskach swojego teatru, który dziś prowadzą razem. W 2008 roku postanowili sformalizować swój związek i pobrali się. Śpiewająca aktorka była już wówczas w ciąży i po czterech miesiącach od ślubu na świat przyszła ich córka, Kalina. Trzyosobowa rodzina zamieszkała w dworku „Emilin” w Jajkowicach pod Grójcem. Kilka dni temu pochwalili się wnętrzami swojego lokum.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Józefowicz wspomina początki kariery Urbańskiej. "Niewiele umiała i była trochę kwadratowa". Zdradził, dlaczego postanowił dać jej szansę

Zobacz wideo Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie. "Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia"

Jak mieszkają Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz?

26 maja na kanale jednej z warszawskich dzielnic na YouTubie pojawiło się nagranie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, którzy zagrali domowy koncert z okazji tegorocznego Dnia Matki. W materiale możemy usłyszeć utwory takie jak: "Besame mucho", "A night like this", czy "Na pierwszy znak" Hanki Ordonówny. Wykonania świetne, lecz uwagę zwraca tło. Małżeństwo zaprezentowało wnętrza salonu. Widać piękne krzesła, a na środku pokoju piecyk.

 

Przejrzeliśmy instagramowy profil Nataszy. Tam również udało nam się znaleźć kilka ujęć z pięknego dworku. W salonie można znaleźć również fortepian, a na nim mnóstwo rodzinnych fotografii w ramkach. Na środku stoi szara sofa. W kuchni nie brakuje kwiatów. Piękne wnętrza!

ZOBACZ TEŻ: Natasza Urbańska na zdjęciu sprzed 29 lat. W wieku 14 lat była urocza i miała krótkie krucze włosy

Więcej o: