Antek Królikowski chce nakręcić film o ojcu. "Ma już pomysł na scenariusz"

Jak donosi jeden z tygodników już wkrótce powstanie film o zmarłym Pawle Królikowskim. Produkcją ma zająć się jego syn Antek.

Paweł Królikowski do 2015 roku borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor przeszedł kilka operacji m.in. wycięcia tętniaka mózgu. Mimo długotrwałej rehabilitacji i leczenia, niestety jego stan zdrowia nie poprawił się i spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Miał jedynie 58 lat.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata i Antek Królikowscy oddali hołd Pawłowi w wyjątkowy sposób. Dzięki temu o aktorze będą pamiętać całe pokolenia

Antek Królikowski nakręci film o ojcu

Śmierć Pawła Królikowskiego była wielkim ciosem nie tylko dla rodziny i przyjaciół aktora, ale również dla polskiej publiczności. Na pogrzebie aktora pojawiły się tłumy fanów, a żegnał go nawet prezydent Andrzej Duda. Rola Kusego w serialu "Ranczo", czy posada jurora w hitowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo" zagwarantowały mu wielką sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że niedługo po śmierci aktorka pojawiły się pierwsze spekulacje na temat zekranizowania życia Pawła Królikowskiego. Jak się okazuje, plany zrobienia filmu wciąż są aktualne. Jak donosi osoba z otoczenia rodziny Królikowskich, produkcją ma zająć się Antek Królikowski.

Paweł był artystą, społecznikiem, ale dla Antka przede wszystkim fajnym tatą. I Antek chce też to pokazać w filmie. Ma już pomysł na scenariusz- mówi informator tygodnika "Świat & Ludzie".

Wybralibyście się do kina na film o Pawle Królikowskim?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża na Instagramie: "Pawku, najlepsza podroży mojego życia. W kontakcie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.