Marta Wierzbicka urządza mieszkanie. Pochwaliła się zdjęciem kanapy. Znamy jej cenę. Nie należy do najtańszych

Marta Wierzbicka z zapałem kontynuuje kompletowanie domowych aranżacji. Aktorka wyposażyła nowy salon w wygodny mebel. Sprawdziliśmy jego cenę - nie należy do najtańszych.

Marta Wierzbicka postanowiła krok po kroku pokazywać fanom na Instagramie proces urządzania nowego mieszkania. Niedawno mogliśmy zobaczyć część salonu, gdzie pierwsze skrzypce grała stylowa komoda w stylu lat 70. Tym razem była aktorka "Na Wspólnej" pokazała ogromną kanapę. Sprawdziliśmy jej cenę - nie jest to tani mebel. 

Nowy designerski mebel Marty Wierzbickiej

W nowym wnętrzu Wierzbickiej przeważać ma minimalizm i stylowe dodatki. Marta postawiła na proste meble, które nadają przestrzeni niepowtarzalny charakter. Wśród roślin i oświetlenia, które odgrywają w mieszkaniu ważną rolę, pojawiła się piękna welurowa kanapa o szmaragdowym odcieniu.

To największa kanapa, jaką miałam w życiu. Coś czuję, że spędzę na niej sporo wolnego czasu - zachwyca się Wierzbicka na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że mebel prezentuje się wyjątkowo wygodnie i stylowo, idealnie dopasowując się do klimatu całego wnętrza. Kanapa wygląda niesamowicie luksusowo, tak samo jak luksusowo przedstawia się jej cena. 

Zawrotna cena kanapy Wierzbickiej

Po sprawdzeniu modelu na stronie internetowej dowiadujemy się, że obecnie kanapa jest na promocji i kosztuje "zaledwie" 8345,22 zł. Jej regularna cena wynosi 10699 złotych. Obserwatorów Marty kwota najwyraźniej nie zniechęciła do wyrażania zachwytów - fanki aktorki zgodnie przyznały, że taki mebel warty jest zachodu. Wielkość, wygoda i design wszystkim przypadły do gustu. Mamy nadzieję, że za tą kwotą kryje się jakość i kanapa będzie służyć aktorce długie lata!

Zobacz wideo Blanka Lipińska wykańcza nowe mieszkanie. Jej zasłony są... tanie?