Marta Wierzbicka pokazała nową fryzurę. Zdecydowała się na ostre cięcie i prostą grzywkę

Marta Wierzbicka zaprezentowała na Instagramie swoją nową fryzurę. Ma o wiele krótsze włosy oraz grzywkę.

Marta Wierzbicka znana jest z serialu "Na wspólnej", gdzie wcieliła się w rolę Oli Zimińskiej. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie ma ponad 250 tysięcy obserwujących. Gwiazda przeszła metamorfozę i od kilku miesięcy utrzymuje bardzo szczupłą sylwetkę. Ostatnio pisaliśmy o jej utracie wagi.  Nie jest to jednak jedyna zmiana w wyglądzie aktorki: tym razem Wierzbicka zdecydowała się na nową fryzurę - skróciła włosy i ma prostą grzywkę. 

 

Aktorka napisała, że z fryzjerką odpowiedzialną za zmianę zna się od pięciu lat. Wierzbicka podkreśla rolę zaufania do specjalisty, a także twierdzi, że wielokrotnie przychodziła do Sandry - gdyż tak ma na imię fryzjerka - i mówiła :

...tnij, zmień coś, bo potrzebuję, żeby coś było inaczej i zawsze się udawało, zawsze byłam zadowolona. Zdarzyło mi się pójść do kogoś innego, czego mocno żałowałam.

- napisała gwiazda, jednocześnie zachwycając się obecnością kogoś tak kompetentnego, podkreślając, jak ważną sprawą są włosy, a cały post opatrując hashtagiem #girlpower. 

Marta Wierzbicka cieszy się poparciem fanów

Chociaż zmiana figury nie wszystkim Internatutom przypadła do gustu, w przypadku fryzury Marta Wierzbicka może cieszyć się poparciem fanów:

Pięknie i z charakterem, krótkie włosy mają to "coś.
Wow! Genialna zmiana! Pięknie i młodo. Wyglądasz trochę jak Taylor Swift "
Moja ukochana fryzura, chyba w żadnym innym uczesaniu nie wygląda się tak dziewczęco - czytamy w Instagramowych komentarzach.

Widać też, że Marta świetnie się czuje w nowych włosach, bo na zdjęciach promienieje.

Zobacz wideo
Więcej o: