Marta Wierzbicka pokazała fragment nowego mieszkania. Postawiła na prostotę. Komoda w stylu vintage to prawdziwy hit!

Marta Wierzbicka przeprowadza się do nowego mieszkania. Aby uchylić swoim obserwatorom rąbka tajemnicy, aktorka zdecydowała się pokazać kawałek salonu. Uwagę przyciągają stylowe dodatki.

Marta Wierzbicka nie kryje podekscytowania z przeprowadzki do nowego mieszkania. Aranżacja wnętrz potrafi przynieść całkiem sporo radości. Choć, jak sama aktorka przyznaje, z przewożeniem rzeczy jest też dużo zamieszania. Wierni fani Wierzbickiej nie mogą się doczekać, aby zobaczyć w końcu większą część nowego domu gwiazdy - na razie ich ciekawość musi zaspokoić fragment salonu.

Marta Wierzbicka pokazała fragment nowego salonu

Wstawione przez aktorkę zdjęcia na InstaStories pokazują fragment salonu. Można zauważyć, że Marta postawiła na prostotę i design nawiązujące do lat 60. i 70. - przyjrzyjcie się komodzie pod telewizorem. W mieszkaniu nie zabrakło też miejsca na bardzo modny dodatek w stylu vintage - gramofon i płyty to podstawowe wyposażenie każdego melomana! W tle widzimy kilka roślin, z którymi wnętrze od razu robi się przytulniejsze. Wierzbicka pokazała również swój ulubiony kubek - również nawiązujący do klimatu całego pomieszczenia.

Marta Wierzbicka pokazała fragment salonuMarta Wierzbicka pokazała fragment salonu Marta Wierzbicka - Instagram

Marta Wierzbicka pokazała fragment nowego mieszkaniaMarta Wierzbicka pokazała fragment nowego mieszkania Marta Wierzbicka - Instagram

Długie jesienne wieczory przed telewizorem najchętniej spędza się na wygodnej kanapie, z kubkiem kawy i pod ulubionym kocem - Marta postawiła na prosty w jasnym kolorze, który wpasowuje się w nieco skandynawskie klimaty salonu.

Marta Wierzbicka postawiła na desingerskie dodatki

Aktorka pochwaliła się najnowszym nabytkiem, jakim jest oryginalny czajnik w bordowym odcieniu. Jest to designerski projekt popularnej duńskiej marki, współpracującej z projektantami z całego świata. Dodatki są proste, idealnie wpasowując się do prostych wnętrz. Lubicie elementy stylu skandynawskiego w mieszkaniach? My jesteśmy jak najbardziej na tak!

Zobacz wideo Rafał Maślak kupił mieszkanie
Więcej o: