Marcela Leszczak pozuje bez sztucznych rzęs i makijażu. Fani twierdzą, że przypomina im pewną gwiazdę Hollywood

Partnerka Miśka Koterskiego zapozowała bez makijażu. Fani nie tylko zachwycili się swoją idolką w wersji saute, ale zauważyli także, że jest podobna do słynnej hollywoodzkiej aktorki.

Marcela Leszczak swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od udziału w programie "Top Model", w którym była jedną z faworytek. Dostała się nawet do półfinału trzeciej edycji show, jednak ostatecznie przegrała z Zuzanną Kołodziejczyk. Kolejnym przełomem w celebryckiej karierze Marceli był z pewnością udział w telewizyjnej produkcji "Miłość na bogato". Serialowy debiut modelki odbił się w mediach szerokim echem i bynajmniej nie ze względu na niesamowity kunszt aktorski Leszczak.

Zobacz też: Misiek Koterski i Marcela Leszczak nagrali wspólną płytę! "W październiku koncert". Wybierzecie się?

Marcela Leszczak pozuje bez makijażu. Zdjęła sztuczne rzęsy

Celebrytka związana jest z Miśkiem Koterskim, którego poznała w noc sylwestrową w 2016 roku. Kilka miesięcy później ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. Fryderyk to oczko w głowie rodziców, a jego mama chętnie pokazuje zdjęcia chłopca na Instagramie. Niedawno w związku uczestniczki "Top Model" i aktora pojawił się kryzys, lecz para dała sobie kolejną szansę.

Zobacz też: Marcela Leszczak pozuje w sukni ślubnej i nazywa się panną młodą. Wymowny komentarz Miśka

Oprócz fotografii synka Marcela wstawia na social media swoje zdjęcia w wymyślnych kreacjach. W lipcu zapozowała w sukni ślubnej, a na jednym z najnowszych zdjęć widzimy ją w koronkowej halce. Leszczak tym razem pokazała się w falowanych włosach i bez makijażu. Niektórzy fani stwierdzili, że w tej wersji Marcela przypomina im Scarlett Johansson, a szczególną uwagę zwrócili na brak sztucznych rzęs:

Marcela, bez sztucznych rzęs wyglądasz mega pięknie i mega naturalnie.
Scarlett Johansson.
Jesteś cudowna.
 

Zobaczcie jej zdjęcie bez upiększających dodatków. Wyglądała zmysłowo?

Zobacz wideo Marcela Leszczak poddała się wampirzemu liftingowi