Koterski i Leszczak znów są razem. To jednak niejedyna gwiazdorska para, która do siebie wróciła. Kto jeszcze dał sobie drugą szansę?

Mówi się, że "stara miłość nie rdzewieje". To powiedzenie musi mieć jakiś sens, skoro tak wiele par decyduje się na powrót. Przykładem mogą być nawet związki gwiazd z pierwszych stron gazet. Ostatnio głośno było o rozstaniu Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak, jednak zakochani dali sobie drugą szansę. Kto jeszcze z rodzimego show-biznesu pozwolił dawnemu uczuciu narodzić się na nowo?
Marcela Leszczak i Misiek Koterski Marcela Leszczak i Misiek Koterski AKPA

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Ich miłość rozkwitła bardzo szybko. Marcela i Misiek poznali się w noc sylwestrową w 2016 roku. Od pierwszego spotkania minęło zaledwie kilka miesięcy, kiedy para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Na świat przyszedł Fryderyk - oczko w głowie rodziców. Aktor wielokrotnie powtarzał, że ukochana i syn są dla niego całym światem. Związek modelki z Koterskim uchodził za idealny, dlatego fani tej dwójki nie kryli zdziwienia informacją o rozstaniu. 

Marcela i Misiek Marcela i Misiek AKPA

Marcela i Misiek znów są razem

Doniesienia o rozpadzie ich relacji pojawiły się w mediach jesienią 2019 roku. Okazuje się jednak, że zakochani nie mogli długo bez siebie wytrzymać. Zaledwie po kilku miesiącach, bo już na początku marca, para znów do siebie wróciła. Marcela w jednym z wywiadów wyznała, że obecność aktora w domu na nowo zbliżyła ich do siebie, sugerując, że powodem rozstania były obowiązki zawodowe Miśka. Modelka twierdzi, że podjęła świadomą decyzję o powrocie, która nie jest podyktowana wyłącznie dobrem dziecka. Znów tworzą rodzinę!

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska Tomasz Karolak i Viola Kołakowska AKPA

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak

Tomasz Karolak to prawdziwy amant polskiego show-biznesu. Aktor ma w sobie coś, co przyciąga wiele kobiet. Nie oparła mu się między innymi: Magdalena Lamparska czy Magdalena Boczarska. Jednak to właśnie z Violą Kołakowską od zawsze łączyło go najwięcej. Para była w związku przez kilka lat, a owocami ich miłości jest dwójka dzieci. Ich drogi rozchodziły się wielokrotnie, a Karolak nie potrafił być sam. W głębszą relację wszedł również z Magdaleną Malicką - modelką, która o ich rozstaniu poinformowała w mediach społecznościowych, sugerując, że aktor wrócił do "starego romansu". 

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak Viola Kołakowska i Tomasz Karolak AKPA

Kołakowska i Karolak wspólnie przywitali 2020 rok

Wychodzi na to, że miłość do dzieci może scalić niejedną rodzinę. Jesienią 2019 roku para potwierdziła plotki o kolejnym powrocie, pokazując się razem na wielu medialnych wydarzeniach. Karolak wyznał wtedy, że bliscy są dla niego priorytetem. Zakochani jednak nie chcą dokładniej komentować sprawy i opowiadać o swojej relacji na łamach prasy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor AKPA

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Ta para aktualnie uchodzi za jedną z najbardziej zgranych w polskim show-biznesie, jednak nie zawsze było tak kolorowo. Koroniewska i Dowbor musieli sobie dać drugą szansę, by stworzyć wspaniałą rodzinę. Poznali się, gdy oboje mieli zaledwie po 24 lata. Maciej przeprowadzał z młodą aktorką wywiad i od razu wpadli sobie w oko. Mieli wtedy innych partnerów, więc dopiero po zakończeniu poprzednich związków zaczęli umawiać się na randki. Szybko zdecydowali się na wspólne mieszkanie i dziecko. Kryzys nadszedł w 2012 roku - to właśnie wtedy prezenter zdecydował, że powinni od siebie odpocząć. Spędzili oddzielnie święta i noc sylwestrową. 

Koroniewska i Dowbor Koroniewska i Dowbor AKPA

Koroniewska i Dowbor nie mogli bez siebie żyć

Mówiło się, że powodem rozstania pary było pojawienie się innej kobiety w życiu prezentera. Co prawda dziennikarz spotykał się przez kilka miesięcy z tajemniczą prawniczką, jednak ich relacja szybko się zakończyła. Dowbor znów był coraz częściej widziany w towarzystwie matki swojej córki. Ostatecznie Joasia dała mu drugą szansę, co zaowocowało ślubem i drugim dzieckiem! 

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski AKPA

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski

O tej parze też bywało w mediach głośno. Miłość Mai i Wojciecha jest niezniszczalna. Sablewska związała się z muzykiem jazzowym w 2011 roku. Zakochani spędzili ze sobą pięć lat. Powodem ich rozstania miała być zdrada Mazolewskiego. Muzyk znalazł pocieszenie w ramionach aktorki, Katarzyny Zawadzkiej, jednak ich relacja zakończyła się po niecałym roku.

Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski AKPA

Katarzyna Zawadzka i Wojciech Mazolewski

Katarzyna Zawadzka szybko odeszła w niepamięć muzyka. Wojciech rozstał się z aktorką jesienią 2019 roku, a noc sylwestrową spędzał już w towarzystwie dawnej partnerki, Mai. Celebrytka opublikowała post na Instagramie, w którym zawarła wymowny podpis "To zawsze byłeś Ty". Widocznie Mazolewski i Sablewska są sobie przeznaczeni! 

Więcej o: