"Pytanie na śniadanie". Stylista Opczowskiej nie pomógł w debiucie. "Ubrana jak na imprezę". Kreację dzień wcześniej miała inna gwiazda

Małgorzata Opczowska dołączyła do prowadzących porannego serwisu "Pytanie na śniadanie" w TVP. Już po pierwszym odcinku wylała się na nią fala krytyki.

Małgorzata Opczowska została nową prowadzącą popularnej śniadaniówki "Pytanie na śniadanie". Zastąpiła lubianą przez widzów Marcelinę Zawadzką, której praca na planie została wstrzymana. Byłą miss oskarżono o oszustwa finansowe, a sprawa nadal nie została wyjaśniona. Mimo to władze TVP postanowiły zastąpić ją inną dziennikarką znaną z TVP Info - Małgorzatą Opczowską. Jak sobie poradziła? Już w pierwszym odcinku zaliczyła wpadkę ze stylizacją.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"

Małgorzata Opczowska debiutuje w programie "Pytanie na śniadanie"

Małgorzacie Opczowskiej nie można odmówić profesjonalizmu. Dziennikarka z telewizją związana jest od lat i doskonale wie, jak radzić sobie przed kamerami. Zanim trafiła do TVP Info i TVP 2 pracowała przez lata w TVN i TVN Siedem. Prowadziła głównie programy rozrywkowe i telewizyjne teleturnieje z udziałem dzwoniących na antenę widzów.

Swój debiut w popularnej śniadaniówce miała dokładnie 13 października, jednak nie wszystkim widzom jej profesjonalizm i obycie z kamerą się spodobały. Krytykanci skupili się jednak na jej stylizacji. Małgorzata Opczowska wystąpiła w skórzanej bordowej kreacji, która zdaniem internautów nadaje się bardziej na filmowy wieczór, a nie poranny program. Co więcej, w komentarzach na Facebooku i Instagramie internauci uważają, że Opczowska wchodzi w słowo gościom i ich przekrzykuje.

Po dzisiejszej transmisji uważam, że Pani Małgosia nie pasuje do tego programu, a tym bardziej do bycia partnerką Pana Tomka. Jest bardzo sztywna i sztuczna, nie ma swobody w prowadzeniu rozmów co przekłada się na brak chęci oglądania tej pary.
Ta sukienka bardziej nadaje się jednak na wieczorowe wyjście na imprezę, a nie do śniadaniówki...
Ubrana jak na imprezę!
Pani Małgorzata stanowczo "za głośna" jak na taki program. Na siłę próbuje prowadzić rozmowy przekrzykując rozmówców - czytamy w opiniach po programie.

Widzom nie umknął też fakt, że bordowo-brązową kreację miała w dniu wcześniejszym... Anna Popek w TVP Info. Nie chce nam się wierzyć, że przy przyznanych 2 miliardach złotych rocznie TVP musi oszczędzać na kreacjach swoich prowadzących...

Małgorzata Opczowska, Anna PopekMałgorzata Opczowska, Anna Popek screen TVP Info/ TVP 2

Kim jest Małgorzata Opczowska?

Małgorzata Opczowska ze stacją TVP Info związana jest od lutego 2019 roku. Prowadziła tam program "Info Dzień" i "O tym się mówi". W lipcu zastąpiła Magdalenę Ogórek w formacie "Studio Polska". Wcześniej przez 12 lat była związana z TVP Kraków.

Małgorzata z wykształcenia jest prawnikiem, a dziennikarstwo od zawsze było jej pasją. Ma bogatą przeszłość dziennikarską, a z telewizją związana jest od 2003 roku. W latach 2003-2012 prowadziła takie programy: "Łamisłówka", "Szybka forsa", "Fabryka Gry", "Salon gier", "Salon gry", "Apetyt na kasę", "Wyścig po kasę", "Strażnik kasy", "Zabawa od kuchni", "Seans filmowy", "Granie na ekranie". Przed przejściem do TVP prowadziła rano w TVN "Granie na śniadanie".