Julia Kamińska zniknęła z planu "BrzydUli": Przebywa w domowej izolacji. Co dalej z serialem? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Niestety, jak informuje nasze źródło, Julia Kamińska przebywa w domowej izolacji. Doniesienia potwierdziło Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery.

"BrzydUla" to z pewnością jeden z najbardziej lubianych przez telewidzów seriali. Choć stacja zakończyła produkcję po zaledwie dwóch sezonach, widzowie po cichu liczyli na zmianę decyzji i powrót ulubionych bohaterów na mały ekran. W końcu, po 12 latach od premiery, ich marzenia się spełniły. "BrzydUla" wróciła na antenę TVN7 5 października.

ZOBACZ TEŻ: "Brzydula" wróciła po 12 latach na antenę. Zobacz, jak zmienili się główni aktorzy. Niektórzy są nie do poznania

Okazuje się, że choć fani Uli Cieplak na kolejny sezon przygód ulubionej bohaterki musieli czekać kilkanaście lat, scenariusz wynagradza im każdy dzień oczekiwania.

CZYTAJ TEŻ: TVN wrzucił do sieci pięć odcinków nowej "BrzydUli". Marek zdradza Ulę, a Violettka jest celebrytką. "Warto było czekać"

Julia Kamińska przebywa w izolacji. Wiemy, co dalej z serialem

Niestety, nie wszystko z wielkim powrotem serialu poszło tak, jak zakładano. Do naszej redakcji dotarły informacje o nieobecności Julii Kamińskiej na planie "BrzydUli". Skontaktowaliśmy się ze stacją TVN w celu potwierdzenia tych informacji:

Na planach naszych produkcji obowiązują ścisłe procedury sanitarne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom pracującym przy ich realizacji. Produkcja "BrzydUli" kontynuuje zdjęcia, co zapewni ciągłość emisji odcinków. W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat stanu ich zdrowia. Możemy jedynie przekazać, że Julia Kamińska chwilowo przebywa w domowej izolacji, a za kilka dni wraca na plan - mówi w rozmowie z Plotkiem osoba z Biura Prasowego TVN Grupa Discovery.

Skontaktowaliśmy się z aktorką, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy wiadomości zwrotnej. Niemniej redakcja Plotka życzy Julii Kamińskiej dużo zdrowia! 

ZOBACZ: Nowa brzydula na planie "BrzydUli"! "Bożenka jest mało atrakcyjna i źle ubrana". Mamy zdjęcia [TYLKO U NAS]

Więcej o: