Madonna pochwaliła się różowymi włosami i... nową twarzą? Internauci zaniepokojeni: Co się stało z twoimi policzkami?

Madonna opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcia, a fani nie mają wątpliwości. Coś zmieniło się w wyglądzie wielkiej artystki.

Madonna już na początku swojej kariery lubiła szokować. W ciągu ostatnich kilku lat artystka skupiła się jednak na zmianach w swoich wyglądzie, co jest szeroko komentowane przez media, ale i fanów, na całym świecie. 62-latka dosyć często publikuje w sieci kontrowersyjne zdjęcia. Tylko ostatnio wrzuciła fotkę, na której trzyma talerz pełen skrętów. Gwiazda ponownie wzbudziła dyskusję w mediach społecznościowych, a wszystko za sprawą selfies, na których jej twarz wygląda nieco inaczej niż zwykle.

Madonna z różowymi włosami i "nową" twarzą

Uzdolniona artystka postanowiła pochwalić się spełnieniem obywatelskiego obowiązku i zagłosowaniem w wyborach prezydenckich. Z dodanego hasztagu łatwo wywnioskować, że krzyżyk postawiła przy nazwisku demokratycznego rywala Donalda Trumpa - Joe Bidena.

Trzy twarze kobiety, która właśnie zagłosowała. Ludzie, ruszcie się i weźcie za siebie odpowiedzialność.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 61-letnia Madonna pozuje topless, opierając się na kuli. Nawet brak stanika nie odwraca uwagi od jej twarzy. Nie przypomina już siebie?

 

Na udostępnionych zdjęciach Madonna ma różowe włosy oraz dosyć dziwnie wyglądającą twarz. Gwiazda użyła filtrów, jednak uwagę zwracają przede wszystkim jej policzki. Podobnego zdania byli również internauci.

Co się stało z twoimi policzkami? Niedobrze, Madonna!
To jest naprawdę, czy to filtr ze Snapchata?
O co chodzi z jej twarzą? - pytali zdumieni fani.

Trzeba przyznać, że Madonna bardzo zmieniła się w przeciągu ostatnich lat. Czy to nie koniec jej metamorfozy?

Zobacz wideo Madonna bawi się na Jamajce