61-letnia Madonna pozuje topless, opierając się na kuli. Nawet brak stanika nie odwraca uwagi od jej twarzy. Nie przypomina już siebie?

Madonna mimo dojrzałego wieku, nie boi się pokazywać swojego ciała. Tym razem pozowała topless przed lustrem. Jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego.

Madonna jest jedną z najbardziej popularnych artystek w historii i uchodzi za prawdziwą ikonę popkultury. Na scenie występuje od lat 80. i nieprzerwanie jest uważana za królową muzyki pop. Jednak po tylu latach spędzonych w show-biznesie można mieć poczucie, że trzeba ponownie zaskoczyć, a może nawet zszokować swoich wielbicieli. I Madonna doskonale opanowała tę technikę.

Zobacz wideo Polskie gwiazdy również nie boją się odważnych zdjęć

Madonna pozuje topless

Wokalistka opublikowała na Instagramie bardzo intrygujące zdjęcie. Widzimy na nim Madonnę jedynie w czarnych majtkach i kapeluszu. Obfite piersi przysłania przedramionami, a jednocześnie opiera się o kulę. Gwiazda kilka miesięcy temu miała bowiem poważną kontuzję kolana.

Każdy ma kulę - napisała.

Jednak ten opis można rozumieć dwojako. Słowo "crutch" w języku angielskim oznacza również "krocze".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Madonna prowokuje półnagim zdjęciem. Przy okazji wyraziła szczerą opinię. "Jak komuś się to nie podoba, mam to gdzieś"

 

Internauci zachwycili się figurą 61-letniej wokalistki.

Wow, ona ma lepsze ciało niż większość kobiet.
Niesamowita!
Wyglądasz świetnie - pisali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Madonna opublikowała odważne zdjęcie w bieliźnie. Jej pośladki nagle urosły? Sprawdziliśmy. Chyba ktoś postawił na implanty

Jednak pojawiły się również mniej przyjemne komentarze. Madonna od lat korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i również na to zwrócili uwagę obserwatorzy.

Przestań robić to swojej twarzy! Zaczyna to wyglądać okropnie!

Rzeczywiście widać, że Madonna znacznie ingerowała w swoją urodę. Zgadzacie się w powyższą opinią?

Więcej o: