Adriana Kalska chwali się swoją siostrą. Internauci zauważyli ogromne podobieństwo. Kim jest i co robi Paulina?

Adriana Kalska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją siostrą. Aktorka rzadko pokazuje życie prywatne, ale od czasu do czasu zaporasza fanów do swojej codzienności. Czujni obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na niesamowite podobieństwo Kalskich.

Adriana Kalska wrzuciła na Instagrama fotografię, na której pozuje ze swoją siostrą. Aktorka bardzo rzadko dzieli się takimi chwilami w mediach społecznościowych - zwykle stawia na prywatność. Tym razem Kalska postanowiła pochwalić się zdjęciem z Pauliną - obie panie założyły na siebie prawie identyczne bluzki i okulary. Efekt? Zobaczcie sami!

 

Adriana Kalska z siostrą na zdjęciu. Podobne?

Ze względu na to, że Adriana bardzo rzadko decyduje się na tak osobisty wpis, pod wrzuconym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na niesamowite podobieństwo Adriany i Pauliny.

Jak dwie krople wody.
Tylko okulary jakieś inne.
Brak różnic. Obie jesteście piękne i uśmiechnięte - czytamy pod zdjęciem.

Partner Adriany, Mikołaj Roznerski, również zauważył bliźniaczy wygląd sióstr Kalskich.

Roznerski komentuje post KalskiejRoznerski komentuje post Kalskiej Adriana Kalska - Instagram

Adriana Kalska pokazała siostrę. Kim jest Paulina Kalska?

Siostra gwiazdy serialu "M jak miłość" również odnosi spore sukcesy na polu zawodowym, co podkreśliła Adriana, przedstawiając Paulinę na Instagramie w następujący sposób:

Znajdź różnicę :) Pani architekt – polecam z czystym sercem. Ta sama krew, ten sam stajl - napisała aktorka.

Paulina Kalska z wykształcenia jest architektką. Skończyła studia w tym kierunku na Politechnice Poznańskiej. Uczyła się również w Danii, gdzie zdobyła tytuł na kierunku Architectural Technology & Construction Management, a także w Australii na Southbank Institute of TAFE w Brisbane, gdzie obroniła dyplom. Jak widać, ścieżka kariery siostry Adriany jest imponująca! Po wielu sukcesach Paulina zawitała do Warszawy, gdzie pracuje. Gratulujemy Adrianie pięknej i zdolnej siostry!

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski