Agata Rubik na zdjęciu sprzed pięciu lat. "Czas sztucznych rzęs". Obok niej mama i tata

Agata Rubik nie ma oporów przed pokazywaniem starych zdjęć. Ostatnio przypomniała, jak wyglądała kilka lat temu. Różnica jest znaczna.

Agata i Piotr Rubik powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 12 lat temu. Owocami ich miłości są córki, Helena i Alicja. Rodzice dziewczynek chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Profil Agaty na Instagramie śledzi już ponad 60 tysięcy osób, a to całkiem niezły wynik. Żona muzyka pokazuje w sieci swoją codzienność. Od czasu do czasu pokazuje też archiwalne zdjęcia.

ZOBACZ: Agata Rubik pokazała zdjęcie sprzed 14 lat. "Czas się dla Pani zatrzymał". Ale opalenizna

Agata Rubik na starym zdjęciu z rodzicami

Ostatnio Agata Rubik przypomniała swoim instagramowym obserwatorom zdjęcie, które zostało wykonane dokładnie 5 lat temu. Żona kompozytora nie jest na nim sama. Towarzyszą jej rodzice. Celebrytka wyglądała wtedy nieco inaczej. Zdjęcie zobaczycie w galerii artykułu.

Czasy sztucznych rzęs. Obok mama, za mną tata - dopisała.

Agata Rubik rzadko pokazuje swoich rodziców mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że wyglądają bardzo młodo. Już widać po kim mama Heleny i Alicji odziedziczyła tak zwane "dobre geny". Uwagę zwracają też wspomniane już sztuczne rzęsy. Obecnie Rubik jest znana między innymi z tego, że stawia na naturalność. Na jej instagramowym profilu dominują zdjęcia, na których pozuje zupełnie bez makijażu. W takim wydaniu prezentuje się bardzo korzystnie i jeszcze młodziej.

Jesteśmy ciekawi Waszego zdania. Wolicie Agatę Rubik w sztucznych rzęsach czy może jednak bez dodatkowych "upiększaczy"?

Więcej o: