Doda sugeruje, że Siwiec jest "dziewczyną z Dubaju". Na profilu modelki lawina komentarzy: Zawiodłam się na Pani. Odpowiedziała

Natalia Siwiec nie próbuje przemilczeć oskarżeń Dody i ze spokojem odpowiada na komentarze fanów. Modelka żąda dowodów. Myślicie, że się doczeka?

"Dziewczyny z Dubaju" czyli nowy film Dody, ma szansę przebić hitową produkcję jej przyjaciółki - Blanki Lipińskiej, "365 dni". Film na długo przed premierą budzi skrajne emocje wśród fanów piosenkarki i stałych bywalców polskich salonów. Kinomani nie mogą doczekać się sprzedaży biletów i już teraz na podstawie informacji serwowanych przez Dorotę Rabczewska snują różne wnioski. Wszystko dlatego, że produkcja ma poruszyć temat polskich celebrytek zarabiających w krajach arabskich jako panie do towarzystwa. Produkcja jest o tyle ciekawe, że, jak sama Doda wielokrotnie podkreślała w wywiadach, fabuła filmu oparta jest na faktach, a na wszystkie przedstawione na wielkim ekranie historie ponoć są dowody. 

Zobacz wideo Natalia Siwiec o „Dziewczynach z Dubaju”: TA PRODUKCJA MNIE NIE INTERESOWAŁA

Doda sugeruje, że Natalia Siwiec jest "dziewczyną z Dubaju". Fani modelki są w szoku

Plotki, że Natalia Siwiec jest jedną z "dziewczyn z Dubaju" pojawiły się krótko po opublikowaniu przez Dodę zdjęcia z planu filmu, na którym nietrudno zauważyć łudzące podobieństwo do modelki jednej z postaci. Aktorka do zdjęć była ubrana w koszulkę z orłem, w której celebrytka została zauważona podczas Euro 2012. 

Pod najnowszą fotografią Natalii Siwiec na Instagramie pojawiła się masa komentarzy, w których fani dociekają, czy ich idolka faktycznie jeździła do krajów arabskich w celach zarobkowych. Niektórzy z nich w swoich głowach już wydali osąd: 

Uwielbiam Panią, ale się zawiodłam na Pani. Z tym Dubajem to jestem bardzo zaskoczona. Doda ma ponoć dowody! I dlatego ma Pani tyle kasy - czytamy w komentarzach pod postem.

Natalia Siwiec niemal natychmiast odpowiedziała fance i między słowami zażądała od Doroty Rabczewskiej dowodów na jej słowa:

No to niech pokaże. Bardzo łatwo Tobą manipulować - napisała. 

Przypomnijmy, że Natalia Siwiec już wcześniej dementowała rewelacje serwowane przez Dodę.

ZOBACZ: Natalia Siwiec nie boi się filmu Dody. Artystka za to nie martwi się o pozwy sądowe. Mówi odważnie: Liczę na nie