"Taniec z Gwiazdami". Za nami pierwszy odcinek po przerwie. Wiemy, kto odpadł

Na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zatańczyło 10 par. Wiemy, kto po raz ostatni zaprezentował swoją choreografię. Komu kibicowaliście?

"Taniec z gwiazdami" wrócił na antenę Polsatu po półrocznej przerwie. W połowie marca władze stacji podjęły decyzję o zawieszeniu zdjęć ze względu na szerzącą się pandemię koronawirusa. 

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Jessica Mercedes wspierała Julię Wieniawę na widowni. Pokazała, jak wygląda wejście do studia w czasie pandemii 

"Taniec z gwiazdami". Pierwszy odcinek za nami. Wiemy, kto odpadł

Choć przerwa ewidentnie przysłużyła się gwiazdom, którzy wrócili na parkiet Polsatu jeszcze bardziej zmotywowani, nie wszyscy będą zadowoleni po tym odcinku.

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" po przerwie zaprezentowało się 10 par. Najwięcej punktów zdobyli Anna Karwan i Jan Kliment, którzy energiczną sambą wytańczyli 27 punktów. Najsłabiej poradzili sobie Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Ich taneczne popisy jury oceniło na zaledwie 13 punktów.

Choć zazwyczaj w pierwszym odcinku producenci oszczędzali wszystkie pary i czekali z eliminacjami do kolejnego odcinka, tym razem było inaczej.

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke oraz Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła zasilili grono zagrożonych. Decyzją telewidzów z programem musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła.

A Wy komu kibicowaliście?

CZYTAJ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Edyta Zając pierwszy raz otwarcie o rozstaniu z Kubą Rzeźniczakiem: Rozwiodłam się