"Taniec z Gwiazdami". Jessica Mercedes wspierała Julię Wieniawę na widowni. Pokazała, jak wygląda wejście do studia w czasie pandemii

W związku z pandemią w studiu nagraniowym obowiązywały zaostrzenia. Stacja między innymi wprowadziła pomiar temperatury oraz specjalne plastikowe maski. To jednak nie wszystko.

Tegoroczna edycja "Tańca z gwiazdami" jest wyjątkowa z wielu względów. Po raz pierwszy w historii programu w parze tancerz-gwiazda wystąpili celebryci, którzy tworzą parę również w życiu prywatnym. Mowa oczywiście o Mikołaju Jędruszczaku i Sylwii Madeńskiej, zwycięzcach pierwszej edycji programu "Love Island". To jednak nie wszystko. W połowie marca z powodu szalejącej pandemii koronawirusa stacja podjęła decyzję o zawieszeniu zdjęć do programu.

CZYTAJ: "Taniec z gwiazdami" zawieszony! Polsat podjął ważną decyzję. Polały się łzy

"Taniec z gwiazdami" wrócił po przerwie. Wiemy, jak Polsat zabezpieczył widzów i uczestników

Na szczęście we wrześniu program wrócił na ekrany telewizorów. Tańczącej Julii Wieniawie z widowni kibicowała Jessica Mercedes. Blogerka na swoim InstaStories opublikowała kilka zdjęć i nagrań, które ujawniają, w jaki sposób stacja zabezpieczyła publiczność i uczestników przed ewentualnym zarażeniem.

Każda osoba wchodząca do studia musiała kolejno przejść przez pomiar temperatury ciała, który wykonywano z odległości specjalnym urządzeniem. Następnie do pokonania była bramka dezynfekcyjna. Przed wejściem na widownię każdy z zaproszonych gości musiał założyć specjalną plastikową maskę.

Wszyscy musimy mieć maseczki. Telewizja wymyśliła sobie taką plastikową maseczkę, żeby było bezpiecznie. Tak to wygląda. Śmiesznie bardzo

Zobaczcie zdjęcia. Myślicie, że czuli się bezpieczni?

ZOBACZ TEŻ: Kamil Kuroczko podrywa Julię Wieniawę? Ma być nią oczarowany. Aktorka odniosła się do tego bardzo dosadnie