Georgina Rodriguez zaliczyła modową wpadkę. Jeden szczegół zepsuł cały efekt

Georgina Rodriguez przyleciała do Wenecji na 77. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Nie obyło się bez modowej wpadki.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo jeszcze niedawno wypoczywali na pokładzie luksusowego jachtu. Teraz dziewczyna piłkarza wybrała się na 77. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji, który jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych ceremonii wręczania nagród na świecie. Festiwal rozpoczął się w środę, 2 września, a kończy się 12 września.

Zobacz wideo

Georgina Rodriguez przybyła na Festiwal Filmowy w Wenecji z wystającą metką

26-letnia modelka została zauważona przed hotelem Excelsior Venice Lido Resort. Gwiazda ubrana była w elegancki biały garnitur - spodnie z wysokim stanem i rozszerzanymi nogawkami oraz dwurzędowa marynarka. Do tego biały top z głębokim dekoltem, podkreślającym jej atuty. Stylizację dopełniła naszyjnikiem za 5500 funtów i klasycznymi białymi szpilkami. Georgina postawiła na delikatny, promienny makijaż i prostą fryzurę. Trzeba przyznać, że modelka powaliła szykiem i naturalnością. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie jeden szczegół.

Dziewczyna Ronaldo zarzuciła stylową marynarkę na ramiona, a spod niej wyłoniła się wielka, czarna metka, która mogła pozostać przy ubraniu z kilku powodów. Albo Georgina zamierza oddać strój zaraz po wydarzeniu, albo chciała ułatwić portalom plotkarskim dochodzenie, skąd jest marynarka. My wierzymy jednak, że modelka po prostu zapomniała o pozbyciu się metki. Bez względu na powód, wpadka nie umknęła fotografom i z pewnością nie przejdzie bez echa. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Mimo to Georginie trzeba przyznać, że nie brakuje jej wyczucia stylu, a kreacja, podobnie jak jej właścicielka, zrobiła naprawdę niemałe wrażenie.

Więcej o: