Hanna Lis martwi się o chorą mamę i prosi fanów o modlitwę. "Wszystko nam się przyda". Pokazała też archiwalną fotografię

Hanna Lis wystosowała do fanów wyjątkową prośbę. Dziennikarka poprosiła o modlitwę. Chodzi o jej schorowaną mamę.

Hanna Lis opublikowała na Twitterze wyjątkowy i wzruszający wpis. Dziennikarka martwi się o swoją schorowaną mamę. Wszystko wskazuje na to, że stan kobiety pogorszył się. 

ZOBACZ: Hanna Lis po raz pierwszy pokazała zdjęcia z ciążowym brzuchem. My patrzymy na smutny wpis dziennikarki. "Czas największego lęku"

Hanna Lis prosi o wsparcie dla mamy

Hanna Lis na Twitterze udostępniła zdjęcie mamy z młodości. Dzięki tej fotografii widać, po kim dziennikarka odziedziczyła niebanalną urodę. Jednak to nie zdjęcie zwraca uwagę, ale wpis, który zamieściła pod nim prezenterka. Lis prosi w nim o modlitwę za mamę. 

Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję - napisała na Twitterze. 

Hanna Lis wspomina rok 1996 i prowadzenie "Teleexpressu". Wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Spójrzcie na ten makijaż

Internauci komentują i nie zawodzą 

I choć dziennikarka nie podała żadnych szczegółów, to można się domyślać, że stan zdrowia jej mamy pogorszył się. Tak odebrali to również internauci, którzy w komentarzach pod postem nie zawiedli i okazali Hannie potrzebne jej wsparcie. 

Dobre myśli wysyłam, Hanno.
Jestem Haniu.
Będzie dobrze - pisali. 

My również przesyłamy Hannie Lis i jej mamie pozytywną energię i mamy nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze. Trzymamy kciuki za obie panie. 

ZOBACZ TEŻ: Hanna Lis już wcześniej wcześniej wspominała w swoich social mediach o swojej mamie. Wówczas chodziło o oszustów, którzy oszukali starszą kobietę. 

Więcej o: