Małgorzata Socha wróciła na plan serialu "Przyjaciółki". Wygląda świetnie, zachwyciła fanów: No, nareszcie

Na Instagramie Małgorzaty Sochy pojawiło się zdjęcie z planu serialu "Przyjaciółki". Aktorka po dłuższej przerwie wróciła do pracy.

"Przyjaciółki" w ciągu ostatnich kilku tygodni wzbudziły wiele emocji. I to wcale nie za sprawą fabuły, a panującej na planie serialu pandemii. Prace nad hitem Polsatu zostały wstrzymane po tym, jak pojawiła się informacja, że jedna z osób z ekipy filmowej jest zakażona koronawirusem. Następnie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Zakażone zostały kolejne osoby, w tym jedna z odtwórczyń głównej roli - mówiono, że jest to Małgorzata Socha. Aktorka miała bardzo łagodnie przechodzić chorobę, nie mając skutków ubocznych. Choć nikt tego nie potwierdził, to jednak Socha przez pewien czas zrezygnowała z aktywności zawodowych. Teraz jednak to się zmieniło. Niedawno zobaczyliśmy ją na planie "BrzydUli", teraz zaś przyszła pora na powrót do "Przyjaciółek".

Małgorzata Socha wróciła na plan "Przyjaciółek"

Małgorzata Socha jest już w pełni sił, o czym świadczy jej ostatnie opublikowane zdjęcie. Aktorka jest już na planie serialu, czym pochwaliła się na Instagramie.

Kierunek - Przyjaciółki - podpisała zdjęcie Socha, która zapozowała przy znaku z tytułem serialu.
 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

Super nie mogę się doczekać nowego sezonu.
Czekam z niecierpliwością!
Uwielbiam całą Waszą Czwórkę - czytamy w komentarzach.

Choć produkcja serialu wprost tego nie potwierdziła, prawdopodobnie drugą zakażoną osobą była Joanna Liszowska, wcielająca się w postać Patrycji.

Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo osób pracujących przy naszych produkcjach. Nie będziemy publicznie udzielać informacji na temat stanu zdrowia poszczególnych członków ekipy. - mówiła Marty Weryńskiej, przedstawicielki Akson Studio dla portalu Fakt.pl.

Wszystkim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i z niecierpliwością czekamy na nowe odcinki.

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"
Więcej o: