Wiemy, z kim Agnieszka Woźniak-Starak miałaby poprowadzić "Dzień Dobry TVN". To jej dobry kolega [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Woźniak-Starak od września będzie nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Wiemy, kto miałby jej partnerować.

W życiu Agnieszki Woźniak-Starak rok temu wydarzyła się ogromna tragedia. Dokładnie 18 sierpnia 2019 roku zmarł jej mąż - Piotr Woźniak-Starak. Mężczyzna zginął w wypadku, pływając w nocy motorówką po jeziorze Kisajno. Jego ciało odnaleziono dopiero po czterech dniach poszukiwań. Od tamtej pory prezenterka zniknęła z show-biznesu, jednak już w marcu tego roku zdecydowała się wrócić do pracy w mediach. Dostała własną audycję w Newonce.radio. Teraz z najnowszych doniesień wynika, że stacja TVN zaproponowała jej posadę prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak miałaby zastąpić Kingę Rusin. Wiemy, kto miałby również wejść w buty po Piotrze Kraśce. 

Zobacz wideo Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" za Agnieszkę Woźniak-Starak. "Ciężko jest skakać z radości"

Agnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"?

Jak podał niedawno serwis "Plejada", to właśnie Agnieszka Woźniak-Starak ma być największą gwiazdą nadchodzącej, jesiennej ramówki. Mówi się, że przyjęła propozycję poprowadzenia śniadaniówki, jednak do tej pory nie było wiadomo, kto miałby być jej partnerem przed kamerą. Jak donosi nasz informator, padło na Piotra Kędzierskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze była brana pod uwagę jako prowadząca „Dzień dobry TVN”. Decyzja należała jednak do niej i teraz ostatecznie Edwardowi Miszczakowi udało się ją przekonać. Mówi się, że Aga będzie w duecie z Piotrkiem Kędzierskim, z którym w ostatnich miesiącach pracowała w Newonce.radio.

Plotki nie dziwią, bowiem Agnieszka i Piotrek przyjaźnią się od lat.

Agnieszka i Piotrek znają się od lat. Stacja widzi w nich potencjalnych następców Kingi Rusin i Piotra Kraśki, których przyjacielskie relacje widoczne były na szklanym ekranie - mówi nasz informator.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Kędzierski pracują razem w radiu, a w przeszłości prowadzili razem program "Bitwa na głosy". Co więcej, od wielu lat się przyjaźnią, więc byłoby im o wiele łatwiej razem rozpocząć nową przygodę. Do tej pory sami zainteresowani milczą, jednak mamy nadzieje, że już niedługo nieco rozplączą im się języki. Czekacie na ten duet?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.