Agnieszka Woźniak-Starak zostanie nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? Ma zastąpić... Kingę Rusin!

Agnieszka Woźniak-Starak od pewnego czasu podsyca krążące plotki o powrocie do telewizji. Była już prowadzącą takich programów jak: "Ameryka Express" czy "Big Brother Arena". Teraz ma przejść do "Dzień Dobry TVN".

"Dzień Dobry TVN" jest nadawany od ponad 15 lat. W ostatnich kilku miesiącach w zespole prowadzących zaszły spore zmiany. Niedawno na wizji zadebiutowali Paulina Krupińska i Damian Michalski, a zaledwie parę tygodni później z programem pożegnał się Piotr Kraśko, który przeszedł do redakcji "Faktów". Okazuje się, że to nie koniec zmian. Już wkrótce z programem ma się pożegnać Kinga Rusin.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin odchodzi z "DD TVN"? Jej miejsce miałaby zająć Agnieszka Woźniak-Starak. Ostatnie zdjęcie podsyca plotki

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"?

Jak podaje portal Plejada, decyzja w sprawie Kingi Rusin już zapadła i jest nieodwracalna. Prawdopodobnie jej miejsce zajmie Agnieszka Woźniak-Starak.

Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - podaje informator portalu.

Rozmowy z następczynią Rusin trwają już od jakiegoś czasu. Agnieszka Woźniak-Starak pokaże się na wizji na przełomie sierpnia i września. Największą zagadką jest partner prezenterki, z którym poprowadzi śniadaniówkę. Na ten moment produkcja zastanawia się nad odpowiednim kandydatem.

Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji - dodaje informator programu.

Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie. Widzicie Agnieszkę w roli prowadzącej "DDTVN"?

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.