Katarzyna Dowbor jest dumna ze swojej córki. 21-letnia Maria nie idzie w ślady mamy i zajmuje się zupełnie czymś innym

Ponoć niedaleko pada jabłko od jabłoni i to przysłowie można śmiało wykorzystać w porównaniu urody Katarzyny Dowbor i jej córki, 21-letniej Marii. Okazuje się jednak, że pociecha dziennikarki ma zupełnie inne zainteresowania. Do tej pory studiowała w Anglii.

Studiując życiorys Katarzyny Dowbor i patrząc na fakt, że jej syn Maciej również został dziennikarzem, można przypuszczać, że 21-letnia córka gwiazdy także obierze medialną drogę. Nic bardziej mylnego. Maria Dowbor-Baczyńska ma zupełnie inne zainteresowania i nie podziela pasji swojej rodzicielki. Jeszcze do niedawna studiowała w Wielkiej Brytanii, jednak pandemia zmusiła ją do powrotu do kraju. Prawdopodobnie zostanie tu na dłużej. 

Córka Katarzyny Dowbor zostanie w Polsce?

Marysia, córka Katarzyny Dowbor, w zeszłym roku rozpoczęła studia w Wielkiej Brytanii na dwóch kierunkach: psychologii i filozofii. Trzeba przyznać, że dorastając w rodzinie, w której obecność mediów była codziennością, to dość odważne wyłamanie się ze schematu. 21-latka nie mogła jednak długo zabawić w Anglii, ponieważ pandemia usidliła ją w Polsce. Młoda kobieta spędziła z popularną mamą kwarantannę i z relacji dziennikarki wynika, że zostanie tutaj już na stałe. 

Marysia chyba już nie powróci do Anglii, bo w okresie pandemii to nie ma sensu. Lepiej być tu i studiować w Polsce. Niestety w Anglii sytuacja była dużo gorsza niż u nas. Poza tym jest Brexit. Jeszcze niedawno każdy z nas miał jakieś plany na przyszłość, a teraz wszystko jest w zawieszeniu. Życie trochę z nas zakpiło - wyznała w jednym z wywiadów dla "Świata i Ludzi" Dowbor. 

Katarzyna Dowbor z córkąKatarzyna Dowbor z córką Instagram/ @katarzyna_dowbor_official

Dziennikarka wielokrotnie powtarzała, również za pośrednictwem mediów społecznościowych przy okazji świętowania urodzin córki, że jest niezwykle dumna z Marysi.

Zobacz wideo W domu Dowborów nigdy nie gości nuda!

Inna polska prezenterka przeżywa teraz trudne chwile. Mąż Grażyny Torbickiej padł ofiarą oszustów!