Justyna Żyła pozuje ze "swoim chłopakiem" i... jego dziewczyną. "Z dystansem". Fanom nie spodobał się żart. "Słabe to"

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Pozuje na nim z mężczyzną, do którego niedawno się tuliła, a także... z jego dziewczyną.

Justyna Żyła doskonale wie, co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Jakiś czas temu celebrytka opublikowała na Instagramie nagranie z tajemniczym mężczyzną i opatrzyła je romantycznym podpisem. Sugerował on, że tych dwoje łączy coś więcej jednak czujni internauci szybko zauważyli, że mężczyzna spotyka się z inną kobietą. Wywołało to żywą dyskusję na profilu Justyny, której zarzucono manipulację. Sama zainteresowana szybko odniosła się do krytycznych komentarzy i wyjaśniła całą sytuację. Niedawno na jej profilu pojawiło się zdjęcie całej trójki. Zaskoczeni?

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna żyła pozuje z ''nowym'' chłopakiem i jego dziewczyną

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Nagranie, na którym tuli się ze studentem medycyny sugerowało, że znów jest szczęśliwie zakochana. Opatrzyła je wymownym podpisem: ''Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie''. W sieci zawrzało, ale celebrytka szybko wyjaśniła, że nie jest w związku. Wytłumaczyła, że przystojny nieznajomy to tylko przyjaciel, który zresztą jest zajęty. Teraz poszła o krok dalej i opublikowała radosne zdjęcie całej trójki.

 
Ten to ma się dobrze #zdystansem #taktrzebażyć

Wydaje się, że ze zdjęcia najbardziej zadowolona jest Justyna. Filip i Magda mają raczej poważne miny i nie podzielają entuzjazmu celebrytki. Pod postem pojawiło się mnóstwo skrajnych komentarzy. Jedni docenili dystans Justyny, inni z kolei nie rozumieli, dlaczego niedawno opublikowała zdjęcie z zajętym mężczyzną. 

Z całym szacunkiem do pani - według mnie nie powinna Pani się tak przytulać (wcześniejsze zdjęcie) i przysuwać do nieswojego faceta. Obok siedzi jego kobieta, słabe to.
Filip i Magda są parą, a Pani wstawia z nim zdjęcie opisując ''Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie''. O co tu chodzi?
Chyba nie są zadowoleni z fotki z Tobą - czytamy w komentarzach.

Piotr Woźniak-StarakNiedługo minie rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Wspominają go pracownicy

 

Plotki na temat rzekomego związku Justyny zbiegły się w czasie z informacją, że jej były mąż, Piotr Żyła, znalazł nową miłość. Skoczek spotyka się z aspirującą aktorką, którą mogliśmy podziwiać w paradokumentalnych produkcjach takich jak ''Szkoła'', czy ''19+''. Od tamtej pory 22-letnia Marcelina jest na językach wszystkich i wygląda na to, że jeszcze o niej usłyszymy.