Justyna Żyła przytula się do chłopaka. "Jestem bez szans, kiedy jesteś obok". Ale jest problem

Justyna Żyła i Piotr Żyła toczą wojnę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio skoczek potwierdził, że jest w związku, a teraz jego była żona zapozowała z chłopakiem.

Justyna Żyła i Piotr Żyła są jedną z showbiznesowych par, które przyciągają uwagę mediów, ponieważ publicznie się kłócą. Chociaż ich związek zakończył się w 2018 roku, to i tak byli małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia. Ostatnio skoczek potwierdził związek z 23-letnią Marceliną Ziętek. Teraz  jego była partnerka zamieściła nagranie w objęciach młodszego mężczyzny. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Justyna Żyła z chłopakiem

Celebrytka zamieściła na Instagramie krótkie nagranie, na którym stoi w objęciach mężczyzny. Publikację opatrzyła romantycznym opisem. 

Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie - napisała Justyna Żyła na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Wcześniej Justyna wygrażała Piotrowi i mówiła, że jego partnerka ma się nie zbliżać do jej dzieci.

Kiedy dzieci spotykają się z Piotrem i jego partnerką, to jest wielka awantura na pół Polski, ale kiedy spotykają się z Twoim partnerem, to wszystko jest w porządku? O co tu chodzi? - pisała jedna z obserwatorek.

Justyna w publikacji oznaczyła swojego "wybranka". Filip Kasela jest studentem medycyny, a w opisie jego profilu na Instagramie można dostrzec, że oznaczył Miss Polski 2019 Magdalenę Kisiborską. W komentarzach pod publikacją Żyły internauci zwrócili na to uwagę. 

Przepraszam, ale czy Filip to nie chłopak Magdaleny Kasiborskiej? - zapytała jedna z obserwatorek.

W odpowiedzi na to pytanie pisano, że teoretycznie student i miss są w związku. Chociaż Filip ma prywatne konto, to na Instagramie Magdy można odnaleźć wspólne zdjęcia całującej się pary. 

 

Warto zauważyć, że to nie pierwsza tego typu zagrywka Justyny, która rzekomo miała nie komentować związku Piotra. Skoczek i jego wybranka ujawnili swoją relację, dodając zdjęcie swoich nóg w skarpetkach. Była żona chwilę później zamieściła podobne zdjęcie ze studentem medycyny

Więcej o: