Nowa dziewczyna Piotra Żyły chwali się sylwetką w bikini. Marcelina Ziętek pokazała zdjęcia z wakacji. "Figura idealna"

Miss Południa Nastolatek opublikowała na Instagramie kilka fotek z wakacji. Do większości z nich pozuje w stroju kąpielowym. Wygląda świetnie.

Choć dopiero niedawno opadł kurz po publicznym praniu brudów pomiędzy Piotrem Żyłą a jego byłą żoną Justyną, która na swoim profilu na Instagramie zdradziła intymne kulisy rozstania, atmosfera wokół skoczka znów zrobiła się gorąca. Tym razem jednak to nie blogerka kulinarna była ogniskiem zapalnym zainteresowania mediów, a nowa dziewczyna sportowca. Nieoczekiwanie wyszło na jaw, że Piotr Żyła od kilku miesięcy spotyka się z młodszą o 11 lat aktorką z serialu "19+", Marceliną Ziętek, którą w mediach społecznościowych obserwuje prawie 50 tysięcy osób.

Zobacz wideo Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło

Gorące wakacje Marceliny Ziętek

W życiu prywatnym serialowej Kai Jarosik nie tylko romans ze skoczkiem narciarskim jest wyjątkowo gorący, ale i materiały z wakacji, które ochoczo publikuje w mediach społecznościowych. Młodziutka aktorka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z wakacji, do których pozuje ubrana jedynie w bikini.

Marcelina Ziętek udostępniła również set InstaStories, na których pręży swoje smukło ciało do obiektywu operatora. 22-latka pływa w basenie, za którym rozciąga się piękny widok na krajobraz górski, zażywa słonecznych kąpieli i raczy się mrożonymi smakołykami z pobliskiego baru. Widać, że dziewczyna mocno dba o sylwetkę, choć - jak sama przyznaje - wakacje nie służą diecie:

Wakacje i dieta, to nie idzie w parze #tylko #słodkości #duet #relax #sunbathing #swimmingpool #dieta #mrozonakawa

Fani nie szczędzili jej komplementów pod zdjęciem:

Jaka dieta, Ty masz figurę wow.
Z czego chcesz się odchudzać? Figura idealna.
Przepiękna - czytamy.

Na szczęście nowa dziewczyna Piotrka nie musi liczyć kalorii i przejmować się dodatkowymi kilogramami. Wygląda świetnie!