Dominika Kulczyk uczciła piątą rocznicę śmierci Jana Kulczyka. "Łzy płyną same"

Dominika Kluczyk zamieściła bardzo emocjonalne wideo, które wzruszyło internautów. Tak wspomina zmarłego ojca.

Jan Kulczyk, jeden z najbogatszych Polaków i przedsiębiorca, zmarł 29 lipca 2015 roku. Ta informacja wstrząsnęła nie tylko rodziną, ale i całymi mediami. Jan Kulczyk pozostawił po siebie ogromną fortunę, którą przejęły jego dziecicórka Dominika i syn Sebastian. W piątą rocznicę śmierci Dominika postanowiła upamiętnić zmarłego ojca. Zamieściła bardzo emocjonalny wpis.

Dominika Kulczyk uczciła rocznicę śmierci ojca

Post pojawił się na facebookowym profilu milionerki. Oprócz wzruszających słów mogliśmy zobaczyć niepublikowane dotąd zdjęcia rodziny. Fotografię z pewnością pochodzą z prywatnego albumu Kulczyków.

Tatku, byłeś miłością, pięknie połączony z wszystkim, co piękne: swoim sercem, drugim człowiekiem, światem... Dziękuję. Dziś piąta rocznica Twojego odejścia, a śmierć to za mały powód, żeby przestać kochać - napisała Dominika Kulczyk.

Piękny kolaż wzruszył internautów, którzy licznie skomentowali post Dominiki.

Pani tato był i jest w sercach dobrym człowiekiem. A Pani kontynuuje dzieło życia.
Łzy płyną same, choć dla mnie Pani tatko był tylko człowiekiem, a nie całym światem... Przytulam mocno.
Wystarczy być przyzwoitym człowiekiem, a pamięć pozostanie w sercach ludzkich na zawsze - czytamy w komentarzach.

Jan Kulczyk zmarł nagle, w wyniku powikłań po zabiegu kardiologicznym, który odbywał się w Wiedniu. Miał to być rutynowy zabieg, jednak nie przebiegł on pomyślnie. Pierwsza informacja o śmierci milioner pojawiła się na stronie firmy Kulczyk Holding SA w oficjalnym komunikacie.

Jan Kulczyk życie prywatne

Jan Kulczyk był synem przedsiębiorcy Henryka Kulczyka. Uczęszczał do liceum w Bydgoszczy i ukończył prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i handel zagraniczny na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Z małżeństwa z Grażyną Kulczyk miał dwójkę dzieci. Po rozwodzie w 2007 roku zaczął spotykać się z Joanną Przetakiewicz, która była jego wieloletnią partnerką.

Więcej o: