Joanna Przetakiewicz wyznała, czemu rozstała się z Janem Kulczykiem. "Zostanie w moim sercu na zawsze"

Joanna Przetakiewicz udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o związku z nieżyjącym już Janem Kulczykiem.

Joanna Przetakiewicz była związana z polskim miliarderem Janem Kulczykiem. Ku zaskoczeniu wszystkich nagle rozstali się po 10 latach związku. Krótko po zakończeniu ich relacji, Jan Kulczyk nagle zmarł po operacji z powodu zatoru w płucach. Celebrytka bardzo przeżyła śmierć biznesmena, dla której były parter był najlepszym przyjacielem. Pięć lat po jego śmierci, postanowiła podzielić się wspomnieniem dotyczącym miliardera.

Joanna Przetakiewicz wspomina Jana Kulczyka

Joanna Przetakiewicz wyznała, czemu zdecydowali się zakończyć związek.

Mieliśmy gigantyczne tempo życia, bardzo silne charaktery i swoje temperamenty, ambicje, drogi itd. Zawsze Jana stawiałam na pierwszym miejscu. Jego kariera i wszystko, co robił, było ważniejsze zawsze niż ja sama. Prawdą jest, że w momencie, w którym otworzyłam La Manię, zakochałam się w niej, więc bardzo trudno mi było w tym momencie zachować taką totalną neutralność. Bardzo aktywnie uczestniczyłam w życiu Jana, ale prawdą jest, że to tempo trochę nas zjadło - powiedziała Joanna Przetakiewicz w programie "Gwiazdy bez maski".

Joanna nigdy nie ukrywała, że śmierć Jana Kluczyka bardzo ją wstrząsnęła. Udzieliła wtedy wielu wywiadów, w których wyznała, że nie mogła się z tym pogodzić.

To był bardzo ważny mężczyzna w moim życiu, bo nie dość, że był moim mentorem i mnóstwo się od niego nauczyłam, to był moją ogromną miłością, wsparciem. Oprócz miłości i ekscytacji, tam było też dużo przyjaźni, partnerstwa i wsparcia. Tego mu nigdy nie zapomnę.
Jan zostanie w moim sercu na zawsze i Rinke o tym wie - dodała na końcu.

Celebrytka obecnie związana jest z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem. Para jest ze sobą od 2018 roku, ale nie planują stanąć na ślubnym kobiercu. Oboje mają dzieci z poprzednich małżeństw. Rinke ma syna z wokalistką Kayah, a Joanna Przetakiewicz ma trzech synów z pierwszego małżeństwa.

Zobacz wideo Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz wezmą ślub?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.